Jumanji efsanesi geri dönüyor!

Yayıncı Outright Games ve geliştirici Funsolve, Jumanji: Welcome to the Jungle sinemasını baz alan aksiyon macera oyunu Jumanji: The Görüntü Game’i PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurdu. 15 Kasım’da çıkacak.

Jumanji efsanesi geri dönüyor!

Dünyalarını geride bırakmak isteyenler için en büyük meydan okuma olan Jumanji’nin aksiyon dolu oyununda macera ve kahkahayı bir ortaya getirin.

Düşmanlarınızı yenmek ve günü kurtarmak için çevrimiçi, bölünmüş ekran yahut AI (yapay zeka) grup arkadaşları ile oynayın ve Dr. Bravestone, Ruby, Mouse ve Prof. Oberon’un eşsiz yeteneklerini birleştirin! 

Yeni ve eğlenceli bir 3D aksiyon macerasında Dr. Bravestone, Ruby, Mouse ve Prof. Shelley üzere sinema kahramanları olarak oynayın. 

Çevrimiçi yahut bölünmüş ekran modlarında düşmanları yenmek, ölümcül tuzaklardan kurtularak hayatta kalmak ve dünyayı kurtarmak için üç arkadaşınızla yahut AI ekip arkadaşlarınızla birlikte çalışın.

Jumanji dünyası, hoş lakin ölümcül yeni dağ, kent ve orman ortamlarıyla giderek daha büyüyor. Becerilerinizi ve stratejilerinizi geliştirip yeni donanım ve silah tarzlarının kilidini açtığınızda, hiçbir Jumanji tipi başkasıyla tıpkı olmaz! 

Teaser fragmanı üstteki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu