Vampire: The Masquerade – Bloodhunt Yaz Güncellemesi Geliyor!

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt yaz güncellemesi duyuruldu. Önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacak olan güncelleme, yeni içerikler ve kusur çözümlemeleri ve iyileştirmeler içerecek. Ayrıntılar haberimizde.

World of Darkness dünyasında geçen Vampire: The Masquerade – Bloodhunt oyununda, yaşanan bir ihanet hadisesi sonrasında Entity isimli zımnî bir topluluğunda amacı olan vampirler ortasında büyük savaş patlak veriyor. Bu noktada, bizim gayemiz ise öncelikli olarak oynanış tarzımıza uygun klanı seçmek ve sonrasında da doğaüstü güçlerimizi, silahlarımızı ve zekamızı kullanarak geceye hâkim olmak ve gösteriyi yine canlandırmak oluyor.

Aradan geçen vakit zarfında çeşitli güncellemeler alan oyun için hem geliştirici hem de yayıncı pozisyonunda bulunan Sharkmob, 14 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanacak olan yaz güncellemesini duyurdu.

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt Yaz Güncellemesi Yenilikleri

Yayınlanan basın bildirisinde verilen ayrıntılara nazaran, oyuna beta kademesinde Team Deathmatch eklenecek. Slaughterhouse, Disco, Hotel, Construction ve Harbor olmak üzere beş farklı bölgesi olacak ve sekizer oyunculu iki ekibi karşı karşıya getirecek olan bu modda, tekrar doğma hududu koyulmayacak ve puan limitine ulaşan birinci ekip kazanmış sayılacak.

Team Deathmatch modu dışında, altı yüz Token’a karşılık yüzden fazla eşyanın sunulacağı özel bir Summer Pass fırsatı, tren istasyonuna eklenen tren ve Rudolfinum’un üç yeni çatı girişine ulaşabileceğimiz tavan ortasının açılması ile yeni harita yerleri ve bıçak ile levye olmak üzere yeni yakın dövüş silahları eklenecek.

Ayrıca Elysium içinde de daha evvelce kilitli olan The Venture bölgesi artık erişilebilir olacak. Burada Em ile tanışabilecek ve çeşitli misyonlar alabileceksiniz. Açılan bir öteki yer ise, vampir karakterinizi gösterebileceğiniz Toreador Maia’nın gece kulübü olacak.

Son olarak, yeni içeriklere ek olarak, şarjör doldurma ve kırmızı gaz meseleleri çözümlenecek iken, daha yüksek grafiksel gerçekçilik, güncellenmiş karakter hareketleri, DualSense ve performans iyileştirmeleri de uygulanacak.

Başa dön tuşu