Yeni Pokemon GO Türkiye Sonbahar Etkinliği Duyuruldu

Üç büyük ilimiz kapsamında, yeni Pokemon GO Türkiye sonbahar etkinliği duyuruldu. Önümüzdeki ay içerisinde gerçekleştirilecek olan yeni etkinlikler kapsamında, eğitmenler bir defa daha buluşacaklar. Ayrıntılar haberimizde.

Popüler taşınabilir oyunu, Mart ayı içerisinde ülkemiz pazarına da girdikten sonra, Ankara, İstanbul ve İzmir vilayetlerimizde bir dizi topluluk aktifliği gerçekleştirmişti. Sonbahar mevsimine girmemizin akabinde, bu etkinlikler tam gaz devam ediyor. Yapılan açıklama şöyle;

Yeni Pokemon GO Türkiye Sonbahar Aktifliği Geliyor

Pokemon Go Türkiye’de düzenleyeceği etkinliklerle Pokemon severlerle buluşuyor. Özel oyun içi bonusları, ikramları ve Pikachu ile tanışma fırsatını yakalamak için Pokemon Go herkesi düzenleyeceği fiyatsız sonbahar aktifliklerine davet ediyor.

İstanbul, İzmir ve Ankara’daki Pokemon severler özel Pokemon GO sonbahar aktifliğinin bir modülü olarak bir dizi ayrıcalığın keyfini çıkarıyor. Aktiflik, yüz yüze Pikachu buluşması, oyun içi bonuslar, Pokemon GO’da parti şapkalı Pikachu’yu yakalama fırsatı ve daha fazlasını içeriyor.

Bu etkinliklerle, Pikachu birinci kere Pokemon GO’dan çıkıp yüz yüze buluşma için Türkiye’ye geliyor! İştirakçiler, Pikachu ile tanışmanın çabucak akabinde eğlenceli misyonları tamamlayarak çıkartma ve rozet üzere Pokemon GO temalı ikramlar kazanmanın keyfini çıkarabiliyor. Aktiflikten ayrılmadan evvel herkes ikonik Fare Pokemon ile fotoğraf da çektirebiliyor.

Ücretsiz olarak yüz yüze gerçekleştirilecek olan etkinlikler; 12 Kasım’da Istanbul Akasya AVM, 16 Kasım’da İzmir Agora AVM ve 18 Kasım’da ise Ankara Armada AVM’de yer alacak. Aktiflik müddeti boyunca Pokemon GO’nun toplumsal medya hesapları üzerinden yapılacak armağan çekilişleriyle sonbahar rüzgarı tesirini online platformlarda da göstermeye devam edecek.

Etkinlik ve sürprizler hakkında aktüel bilgileri takip etmek için Pokemon GO blog sayfasını ve Pokemon GO Türkiye resmî toplumsal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Başa dön tuşu