Horizon: Forbidden West İçeriği The Game Awards’ta Duyurulabilir

Cuma gününün The Game Awards 2022 gösterisinde yapılacak olan duyurulardan birisi Horizon: Forbidden West içeriği olabilir. Sızdırdıkları bilgiler ile dikkat çeken The Snitch ve Tom Henderson, yaptıkları paylaşımlar ile heyecan yarattılar. Ayrıntılar haberimizde.

Sony Interactive Entertainment, kimi birinci parti oyunlarında genişletme paketi takviyesi sunuyor. Mesela Ghost of Tsushima için hem Legends ismiyle çok oyun oyunculu bir mod hem de yeni bir adanın eklendiği genişletme paketi ve Horizon: Zero Dawn, The Last of Us ve Marvel’s Spider-Man için kıssa odaklı içerikler sunmuştu. Görünüşe nazaran Horizon: Forbidden West de bu listeye ismini yazdıracak bir başka oyun olacak.

Ekim ayı içerisinde Lance Reddick tarafından paylaşılan lakin daha sonradan silinen bir görsel, Guerrilla Games stüdyosunun oyun ile şimdi işinin bitmediğinin işaretini vermişti. Şimdi bu mevzu ile ilgili resmi bir yorum yapılmış değil, ancak The Game Awards 2022 gösterisinde bir duyuru bekleyebiliriz.

Horizon: Forbidden West İçeriği Geliyor Mu?

The Snitch tarafından yapılan, Las Vegas, Los Angeles ve San Francisco kentlerinin göründüğü harita görseli üzerinde Odak aygıtının formunun oluşturulduğu bir paylaşım ise bu mevzuyu tekrar gündeme getirdi. Sonrasında ise gazeteci Tom Henderson, Insider Gaming sitesine yazdığı bilgiler ile Burning Skies isimli genişletmek paketinin yakın bir vakitte duyurulacağını söyledi. Öykü olarak da bizi, ana oyunun geçtiği bölgenin daha da güneyine, Burning Shores ismiyle farklı bir bölgeye götürecekmiş.

Henderson, genişletme paketinin The Game Awards 2022 gösterisi sırasında duyurulacağını ve Nisan ayında da satışa sunulacağını belirtmiş. Bakalım hakikaten de bu türlü olacak mı? Öğrenmek için fazla bir vakit kalmadı.

Başa dön tuşu