Saints Row için 30 Dakikalık Işın İzlemeli Oynanış Videosu

GamesCom 2021 fuarında duyurulmuş olan serinin yeni oyunu, 23 Ağustos 2022 tarihinde PC (Epic Games Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak. Bu ay içerisinde geliştirilme süreci tamamlanmış olan Saints Row için yarım saatlik bir oynanış görüntüsü yayınlandı. 4K çözünürlükte ışın izleme dayanağıyla kaydedilmiş olan görüntüyü kaçırmamanızı öneriyoruz.

Hikaye olarak yeni bir takım ile hayali Santo Ileso’da geçecek olan yeni oyunda, kent her biri farklı oynanış tecrübesi sunacak Los Panteros, The Idols ve Marshall olmak üzere üç çetenin denetimi altındadır. Bize düşen ise, kendi içinde dokuz bölgeye ayrılan Santo Ileso’yu otomobil, bisiklet, uçak, helikopter, VTOL, go-kart ve hatta wingsuit bile kullanarak savaşarak bu çetelerinden denetiminden kurtarıp da kendi cürüm imparatorluğumuzu oluşturmak olacak.

Saints Row için Yayınlanan Yeni Görüntüyü Kaçırmayın

Çıkışına bir aydan az bir vakit kalmış olan Saints Row için yarım saat uzunluğunda yeni bir oynanış görüntüsü ortaya çıktı. Gaming Surface Youtube kanalı üzerinden yayınlanan görüntü, RTX 3090 ekran kartlı bilgisayar üzerinde oynanan dört saatlik ön-bakış sürümünden alınan kesitler ile oluşturulmuş ve yan içerikler, otomobil takip sahneleri, çatışma ve dahası gösteriliyor.

Şu an için geliştirici stüdyo tarafından ışın izlemeli gölgelendirme, global aydınlatma yahut yansımalar ile ilgili daha öteki Işın İzleme efektinin eklenip eklenmeyeceği söylenmemiş olsa da, ortam örtme efektinin olacağını muhakkak oluyor.

Yeni oyun, seride gelmiş geçmiş en ayrıntılı araç özelleştirme ve karakter yaratma sistemini sunacak. Karakter tarafında beden, yüz, saç ve kıyafet kapsamında The Boss’un dış görünüşünü değiştirebileceğiz. Bununla birlikte ana karakterimiz için, evvelki Saints Row’lara nazaran daha fazla farklı ses seçeneği olacak. Son olarak, kooperatif takviyesi ile satışa sunulacak olan yeni oyunun çapraz platform dayanağının olmayacağı onaylandı.

Başa dön tuşu