Bedava GTA V üzerinden para kazanıyorlar! Burada da fırsatçılık!

Epic Games Store geçtiğimiz gün oyun tarihinin en büyük kıyaklarından birisine imza atarak GTA V’i fiyatsız olarak dağıttı. Şayet siz de hala GTA V’i fiyatsız olarak hesabınıza eklemediyseniz çabucak bir Epic Games Store hesabı açarak oyunu kütüphanenize tek kuruş fiyat ödemeden ekleyebilirsiniz.

Üstelik hepsi bununla da hudutlu değil. Hali hazırda Epic Games Store’da muazzam indirimler kelam konusu. GTA V’i kütüphaneniz eklediğinizde sistem size 60TL’lik indirim kuponu tanımlıyor. Bu indirim kuponunu satın aldığınız yeni oyunlarda kullanabiliyorsunuz.

Örneğin şimdilerde Steam ve gibisi platformlarda 300 küsür lira olan Borderlands 3, Epic Games Store’da çeşitli indirimler sayesinde 94TL’ye geliyor.

Bedava GTA V üzerinden para kazanıyorlar! Burada da fırsatçılık!

Konumuza dönecek olursak, kimi fırsatçılar fiyatsız olarak dağıtılan GTA 5 üzerinden de para kazanmanın yolunu bulmuş. Nasıl mı?

Onlarca hesap açarak hepsine GTA 5’i eklemişler. Oyunun kampanya devri bittiğidne Epic Games Store hesaplarını uygun fiyatlardan satarak yollarına bakacaklar. Malum GTA 5 daima en çok satanlar tepesinde yer alıyor. Olağanda oyunun fiyatı 170TL düzeylerinde. Münasebetiyle bu hesapları 50 – 100 TL ortasında bir fiyattan bile satsalar kimse itiraz etmeyecektir.

Bu ortada taban not olarak belirtelim. Şu anda Epic Games Store sunucularında yaşanan yoğunluk nedeniyle GTA 5’in indirme suratı 200 kpbs ile sonlandırılmış durumda. Yani artık indirmeye başlarsanız büyük ihtimalle bayramda oynayabilirsiniz.

Başa dön tuşu