The Callisto Protocol Season Pass, İki Yeni Mod Getirecek

Çıkışı büyük bir merakla beklenen The Callisto Protocol ile buluşmaya az bir vakit kaldı. Striking Distance Studios tarafından geliştirilen oyun, Krafton yayıncılığında PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için 2 Aralık 2022 tarihinde satışa sunulacak. Geri sayım devam ederken, The Callisto Protocol Season Pass eklentisi içeriği de ayrıntılandırıldı.

Dijital Deluxe sürümünün içeriğinde bulunacak olan Season Pass ile ilgili ayrıntılar, güncellenen Steam sayfası ile ortaya çıktı. Verilen bilgilere nazaran bu eklentiye sahip olan oyuncular, içeriğinde Outer Way zırhı olan görünüm koleksiyonu paketine sahip olacaklar.

The Callisto Protocol Season Pass, Yeni Modlarla Gelecek

Ne var ki hepsi bu kadarla hudutlu değil. İçeriğinde Contagion ismi altında yeni bir modun olacağı Contagion Bundle da bulunacak. Bu modu oynarken, özelleştirilmiş bir zorluk, daha kısıtlı cephane ve sıhhat, kalıcı mevt, karakterimiz Jacob için yeni vefat animasyonları ve Watchtower görünüm koleksiyonu bizleri bekleyecek.

Bir öteki içerik ise Riot Bundle olacak. Bu paket de yeni bir modu oyuna dahil edecek. Bizi ana senaryoda keşfetmediğimiz bir bölgeye götürecek olan Riot’ta, üzerimize dalga dalga gelen düşmanlara karşı hayatta kalmaya çalışacağız. Kazanacağımız kredilerle de elimizdeki silahları geliştirebileceğimiz üzere yenilerini de üretebileceğiz. Pakette ayrıyeten düşmanlarımız için yeni vefat animasyonlarına ek olarak, Engineer görünüm koleksiyonu da bulunacak.

Son olarak, Season Pass ile bir senaryo içeriği de gelecek. Lakin bu içerikle ilgili şimdilik bir ayrıntı bulunmuyor. Yalnızca ana senaryodaki gizlerin derinliklerine ineceğimiz söylenmiş. Bakalım Krafton ve Striking Distance Studios neler planlıyorlar?

Başa dön tuşu