Risk of Rain Returns Duyuruldu

2013 yılında çıkmış ve roguelike elementleri içeren aksiyon platform oyunu için yenilenmiş sürüm olan Risk of Rain Returns duyuruldu. 2023 yılında çıkacak olup, PC (Steam) ve Switch için geliştiriliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Yine Hopoo Games tarafından geliştirilen ve o periyotta Chucklefish tarafından yayınlanmış olan Risk of Rain, kalıcı mevt özelliği içeriyor. Mümkün olabildiğince evre kaydetmenizin gerekeceği oyunu tercihen tek başınıza yahut çevrimiçi olarak üç arkadaşınız ile oynayabiliyorsunuz. Gizemli bir gezegende rastgele ortaya çıkan düşmanlar ile savaştığınız Risk of Rain oyununda ana maksadınız ise konuta dönmek için ışınlanma aygıtını bulmak olacak.

Yenilenmiş Risk of Rain, Risk of Rain Returns Geliyor

Gearbox Publishing ve Hopoo Games tarafından yapılan duyuru ile Risk of Rain Returns ise özüne sadık lakin gelişmiş bir versiyon olacak. O denli ki eşsiz yağma kombinasyonları, bütünüyle yeni Survivor karakterleri, dört şahsa kadar kooperatif yahut tıpkı sistem üzerinden oynayabilmenizi sağlayacak revizyondan geçirilmiş çok oyunculu modu ve dahası ile gelecek.

Oynayış boyunca marifetlerimizi ve yeteneklerimizi kullanacak, yeni Survivor karakterleri bulacağız. Bu da her keresinde daha da kuvvetlenmemizi sağlayacak. Elbette Petrichor V gezegeninin yüzeyinde keşfedilmeye bekleyen pek çok sır mevcut ve bu bağlamda yeni oynanış formları de karşımıza çıkacak.

Hikaye esasen gemimizin gizemli atağa uğraması ile başlıyor ve ardından Survivor karakterleri kaçışmaya başlıyor. Oynayış boyunca yapacağımız keşifler ile bulacağımız bu karakterlerin ikisi bütünüyle yeni olacak ve genel olarak her bir karakterin her birinin kendisine has yeteneği var ve bunlardan yararlanarak keşfedebileceğimiz yeni yollar açabileceğiz.

Duyuruya ait olarak yayınlanmış yeni fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Başa dön tuşu