Günün Ücretsiz Epic Games Oyunu İndirmeye Açıldı (24 Aralık)

Şimdiye kadar çoğunlukla tekrar oyunları ile karşılaştığımız Epic Games mağazası yılbaşı programı, bir yenisi ile devam ediyor. Günün ücretsiz Epic Games oyunu, geçtiğimiz dakikalarda muhakkak oldu. Bakalım onuncu oyun hangisi oldu? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunu Muhakkak Oldu

Bugün için seçilmiş olan fiyatsız Epic Games oyunu Metro: Last Light Redux, aslında geçmişte birçok kere karşımıza çıkmıştı. Lakin aşikâr ki Amerika menşeli şirket, bu oyuna sahip olmayan kalmasın istiyor olacak ki bir defa daha hak tanımış. Şayet sizin de kütüphanenize hala yoksa, yirmi dört saat içerisinde buradan ekleyerek, tek kuruş ödemeden sahip olabilirsiniz.

Metro: Last Light Redux Hakkında

Metro: Last Light, Metro 2033 oyununda kalınan yerden devam ediliyor. 2034 yılında geçen oyunda, insanlıktan geriye kalanlar hem dışarıdan hem de içeriden istila altındadır. Ne var ki istasyon kentler bir ortada durmak yerine D6’nın askeri mahzenlerinde bulunan kıyamet günü aygıtının peşine düşmüştür. İnsanlığı yeryüzünden silecek olan iç savaş patlak vermek üzereyken, Artyom olarak siz ise hayatta kalmanın anahtarı rolünde olacaksınız.

Oyunun Redux versiyonu, 60 FPS akıcılığa ek olarak, yayınlanan indirilebilir içeriklerin tamamını, yeni özellikler ile oynanış iyileştirmelerini, iki yeni oynanış tarzını ve arayüzün olmadığı ve hudutlu kaynaklar ile ilerlemek durumunda olduğunuz Ranger (Korucu) modunu içeriyor.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu