The Devil In Me Karakter Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Bandai Namco Entertainment ve Supermassive Games tarafından The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me karakter tanıtım fragmanı yayına verildi. Senaryo boyunca yöneteceğimiz karakterleri tam manasıyla görürken, onları canlandıranların isimleri de ekranımıza geliyor. Ayrıntılar haberimizde.

İlk The Dark Pictures Anthology döneminin kapanış perdesi için önümüzde az bir vakit kaldı. İki hafta sonra, yani 18 Kasım 2022 Cuma günü, The Devil In Me satışa sunulmuş olacak ve bizler için seçimlerimiz ile taraf verebileceğimiz endişe dolu bir macera daha başlayacak.

The Devil In Me Karakter Tanıtım Fragmanını Kaçırmayın

PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan oyunun çıkış tarihi yaklaşırken, tanıtım fragmanları da gelmeye devam ediyor. Bugün yayınlanan yeni fragman, isimleri ile senaryo boyunca yöneteceğimiz beş kişilik Lonnit Entertainment şirketi takımını ve onları canlandıran oyuncuların isimlerini ön plana çıkıyor:

  • Paul Kaye – Charlie Lonnit
  • Jessie Buckley – Kate Wilder
  • Fehinti Balogun – Mark Nestor
  • Gloria Obianyo – Jamie Tiergan
  • Nikki Patel – Erin Keeman

The Devil In Me Hakkında

Hikayeye nazaran bir küme belgesel sineması imalcisi, günün birinde seri katil H.H. Holmes’ün Murder Castle’ının çağdaş vakit reprodüksiyonuna çağırıldıkları gizemli bir davet alıyorlar. Ziyadesiyle muhtaçlık duydukları halkın ilgisini tekrardan kazanmak için bu fırsatı kaçırmayan takım, doğruda çağırıldıkları yere gidiyorlar.

Her ne kadar otel hazırlayacakları yeni kısım için uygun bir ortam olacaksa da, hiçbir şey göründüğü üzere olmayacak. Grup, izlendiklerini ve hatta yönetildiklerini keşfedecek. Bu bağlamda, en nihayetinde reytinglerden çok daha fazla şeyin riskte olduğunu öğrenecekler.

Karakter envanteri, araç tabanlı bulmacalara ek olarak, koşma, zıplama ve tırmanma üzere seri için yeni sayılan geniş hareket imkanımızın olmasının yanı sıra, Sinema Gecesi Modu ve Paylaşımlı Öykü Modu da geri dönecek.

Başa dön tuşu