Steam 2019’un en iyi oyunlarını anketle belirledi!

Steam, 2019’un en yeterli oyunlarını belirlediği anketinde oyunseverlere Yılın Oyunu, Yılın VR Oyunu, En Güzel Oyun, En Yenilikçi Oyun, Arkadaşlarla Daha Zevkli, Varlıklı Kıssaya Sahip Üstün Oyun, Üstün Görsel Tarzı, Aşk ile Devam Ettirilen ve Makûs Olduğunuz En Uygun Oyun kategorilerinde seçim yapmalarını istemişti.

Yılın Oyunu: Sekiro: Shadows Die Twice
Sekiro: Shadows Die Twice’ta vefatın eşiğinden kurtulan gözden düşmüş ‘tek kollu bir kurtsun’. Karanlık ve çarpık bir dünyada hayattan daha büyük düşmanlarla yüzleşirken Japonya’da 1500’lü yılların sonlarındaki Sengoku periyodunu keşfet. Ölümcül protez aletleri ve ninja yeteneklerini kullanırken kanlı bir çatışmada saklılık, dikey zikzak ve ilkel baş başa çarpışmayı bir ortaya getir.

Yılın VR Oyunu: Beat Saber
Beat Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir sanal gerçeklik ritim oyunudur. Oyun, bir çift kırmızı ve mavi ışık kılıcıyla müzikal ritimleri temsil eden oyuncu dilimleme bloklarını içeriyor.

Aşk ile Devam Ettirilen: Grand Theft Auto 5
Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera usulü görüntü oyunu. Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur. 17 Eylül 2013 tarihinde PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkmıştır.

Başa dön tuşu