PUBG: New State için Yeni AKINTA Haritası Geldi

Mobil aygıtlar için yayınlanmış olan PUBG: New State için yeni güncelleme bugün prestijiyle yayınlandı. Yeni bir haritaya ek olarak, yeni içeriklerin oyuncular ile buluşturulduğu güncellemenin ayrıntıları haberimizde.

Krafton tarafından geliştirilmiş olan taşınabilir Battle Royale oyunu, 11 Kasım 2021 tarihinde Android ve iOS için ortalarında Türkiye’nin de bulunduğu iki yüzden fazla ülkede yayınlanmıştı. Her ne kadar fiyatsız olsa da, oyun için satın alımların yapılabiliyor.

Zaman içerisinde yayınlanan güncellemeler ile gelişmeye devam eden taşınabilir oyunu için hazırlanan yeni güncelleme de bugün prestijiyle Android ve iOS için yayınlandı. 4X4 yeni AKINTA haritasına ek olarak, McLaren Automotive işbirliği, New State Labs devamı ve yeni bir silah, oyuncular ile buluşuyor. Yapılan açıklama şöyle;

PUBG: New State, Yeni Güncellemesine Kavuştu

KRAFTON, Inc. bugün NEW STATE MOBILE Eylül güncellemesinin Android ve iOS’ta yayınlandığını duyurdu. NEW STATE MOBILE’ın en yeni 4x4km haritası AKINTA, oyuncuların artık giriş yaparak deneyimlemesi için resmi olarak yayında. Fütürist bir Afrika yapısına sahip olan AKINTA ile birlikte Eylül güncellemesi, McLaren Automotive ile yeni bir iş birliği, NEW STATE Labs için bir uzatma mühleti, yeni bir silah ve daha fazlasını sunuyor.

Eylül güncellemesi ile oyuna eklenen ana özelliklerin tam listesini aşağıda görebilirsiniz. Eylül güncellemesinin bütün yama notlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

  • AKINTA’da Geleceği Deneyimleyin: NEW STATE Labs’taki muvaffakiyetinin ve yeterli geri bildirimlerin sonrasında AKINTA, NEW STATE MOBILE’da resmen yayında! AKINTA, 4x4km’lik bir harita olarak tasarlanmış ve yakın gelecekte, samimi bir Afrika ortamında bulunmaktadır. 64 oyuncu AKINTA’ya giriş yapabilir ve maç başına 15 dakikaya kadar sürecek aksiyonla dolu bir battle royale keyfine katılabilir. Oyuncular ayrıyeten haritanın ortasından geçecek yeni bir seyahat etme mekaniği olan maglev tramvayından da faydalanabilirler.
  • McLaren Automotive ile Stilinizi Konuşturun: Yeni iş birliği McLaren Automotive ile devam ediyor. İngiliz supercar üreticisi, bir giysi, kask, sırt çantası, eldiven, şapka, spor ayakkabı, maske ve yama dahil olmak üzere oyuncuların elde edebileceği çeşitli kozmetik eserleri NEW STATE MOBILE’a taşıyor. Ayrıyeten oyuncular misyon gayesini tamamlamaları halinde McLaren 720S araç kozmetiğini alabilecekleri bir aktifliğe katılabilirler. Araç kaplama renkleri ortasında Volkan Sarısı, Paris Mavisi, Kraliyet Moru, Ateş Pembesi, Siyah ve Beyaz bulunuyor.
  • NEW STATE Labs Deneylere Devam Ediyor: NEW STATE Labs’in mühleti, oyuncuların Akinta: Bounty Royale modunu denemeye devam etmesi için uzatıldı. Eylül güncellemesi ile NEW STATE Labs, iştirak için davetiye gerekmeksizin tüm oyuncuların deneyimlenmesi için açıktır.
  • 7mm AK ALFA ile Tanışın: Eylül güncellemesi, yeni bir 7mm silah olan AK ALFA’yı tanıtıyor. AK ALFA, haritaya düşen silah olarak mevcut olacak ve dürbün, ön kabza ve şarjör üzere başka eklentilerle değiştirilebilir.

Başa dön tuşu