Xbox Series X perdelerini açıyor! İşte yeni nesil oynanış videosu!

Bilindiği üzere hem Sony, hem de Microsoft bu yılın sonlarında yeni jenerasyon konsollarını satışa sunacaklar. Şimdi Sony yeni jenerasyon konsolunu tanıtmış olmasa da Microsoft bu bahiste daha atik davranmıştı.

Microsoft Xbox Series X’i tam manasıyla tanıttı diyebiliriz. Yani gerek aygıtın gücü, gerekse de tasarımı hakkında tüm bilgilere sahibiz. Artık de Xbox Series X’in oyun performansına şahit olacağız.

Xbox Türkiye’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda birinci “gameplay” performansının Mayıs ayı içerisinde gösterileceği açıklandı.

Xbox Series X perdelerini açıyor! İşte yeni kuşak oynanış videosu!

Xbox Türkiye sayfasından yapılan paylaşımda şu satırlara yer verildi. “Xbox Series X için oyunlar görmek ister misiniz? Size Xbox Series X için oyunlar göstermek istiyoruz. 7 Mayıs Perşembe günü 18:00’de Inside Xbox’ta küresel geliştirici ortaklarımızdan birinci yeni jenerasyon oynanış görüntüsüne göz atın.”

Görünen o ki Xbox Series X ile birinci oynanış görüntüsüne yaklaşık olarak 1 hafta sonra göz atma imkanı bulacağız. Şu anda Microsoft’un hangi oyunu ya da oyunları göstereceği şimdi bilinmiyor.

Bizim açımızdan izlemek hoş olacaktır. Esasen yeni gelen vergiler ve artan döviz kurlarından dolayı yeni kuşak konsol ve oyunlar lakin izlemekle yetineceğiz üzere görünüyor. O yüzden şimdiden alışmak en güzeli.

Başa dön tuşu