Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 19 – 25 Aralık

Kullanıcıların süreçlerine bağlık olarak SteamDB sayfasına yansıyan datalarla, Steam‘de geçen haftanın en çok satanları için şimdiki liste ortaya çıktı. Bakalım yılın sondan bir evvelki haftasında neler olmuş? Ayrıntılar haberimizde.

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Muhakkak Oldu

  1. Steam Deck
  2. Elden Ring
  3. Call of Duty: Çağdaş Warfare II
  4. High on Life
  5. God of War
  6. EA Sports FIFA 23
  7. Call of Duty: Çağdaş Warfare II – Vault Edition
  8. Cyberpunk 2077
  9. Red Dead Redemption 2
  10. Ready or Not

19 – 25 Aralık 2022 tarihleri ortasını kapsayan listede, birinci ve üçüncü sıranın yeni haftada da birebir kaldığını görüyoruz. İkinci sıradaki High on Life dördüncü sıraya düşmüş ve yerine Yılın Oyunu seçilmiş olan Elden Ring yerleşmiş. FromSoftware tarafından geliştirilmiş olan oyun, uzun vakitten sonra birinci ona merhaba demiş oldu.

Call of Duty: Çağdaş Warfare II, geride bıraktığımız hafta ile üçüncülük serisini dördüncü hafta ile devam ettiriyor iken, God of War ise bir basamak yükselip beşinci sırada kendisine yer bulmuş.

Güncel listede gerileyen oyunların ortasında FIFA 23 ve Red Dead Redemption 2 de yer alıyor. Her ikisi de ikişey basamak düşerek altıncı ve dokuzuncu sıralarda karşımıza çıkıyorlar. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 oyununun Vault sürümü ise üç basamak yükselip yedinci sıraya yerleşmiş. Cyberpunk 2077 ve Ready or Not ise Elden Ring sonrasında birinci ona geri dönüş yapan öbür iki oyun oldular.

Başa dön tuşu