HyperX Cloud Mix Türkiye’de!

PC ve konsol oyunlarındaki yüksek performansı dışında lifestyle kullanım özelliğiyle de kullanıcıları heyecanlandıran kulaklık, Kingston Technology Company Inc.’nin oyunculara yönelik kısmı olan HyperX’in Çift Odacık Teknolojisi ve 40 mm şoförleri sayesinde canlı ve gerçek sesler sunuyor. Hi-Res Audio sertifikalı HyperX Cloud Mix, 40.000 MHz’e kadar tarifli ses ihtiyaçlarını karşılıyor. Oyuncular için orijinal bir tecrübe vadeden kulaklık Türkiye’de 1.499 TL dolaylarında satışa sunuluyor.

HyperX Cloud Mix Türkiye’de!

Kablo irtibatıyla kullanıldığında 10 Hz – 40 kHz ortasında değişen frekanslarda güçlü Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesi sunan HyperX Cloud Mix, kablosuz modda ise 20 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. HyperX’in özel tasarımı olan 40 mm Çift Odalı Şoförleriyle tasarlanan kulaklık distorsiyonu azaltmak ve daha net bir ses kalitesi sunmak için kolay, orta ve yüksek ses tonlarını ayırarak kusursuz bir tecrübe sunuyor. Sağlam alüminyum kasasıyla HyperX Cloud Mix, hem oyun dünyasının hem de dışarıdaki hayatın risklerine karşı sağlam olacak biçimde tasarlanıyor. Saatlerce süren oyun maratonlarında yumuşak hafızalı kulak yastıkları ile HyperX konforu bu eserde de ön plana çıkıyor.

Esnek, çıkarılabilir bir boom mikrofon ve Bluetooth kulaklık kullanımı için yerleşik bir mikrofon içeren HyperX Cloud Mix, PC ve konsol için kablo üzeri ses denetimlerine; kablosuz mod için de kolay kullanımlı yerleşik denetimlere sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Oyun severlerin büyük beğenisini toplayan kulaklık, Türkiye’de 1.499 TL dolaylarında satışa sunuluyor.

HyperX Cloud Mix’i incelemek için: http://hyperxmixtr.com/

Başa dön tuşu