PS Plus Essential Kasım 2022 Oyunları Sızdırıldı

Sonbahar mevsiminin son ayına girmeye az kalmış iken, yeni PS Plus Essential Kasım 2022 oyunları için resmi duyuru vakti da yaklaşıyor. Elbette gözlerimiz birinci olarak Dealabs forumlarından billbil-kun isimli kullanıcıya dönüyor. Kendisi yeni bir sızıntı ile tekrardan karşımıza çıktı. Ayrıntılar haberimizde.

Ortaya çıkan bilgilere nazaran, en alt PS Plus planı için Kasım ayı oyunları Nioh 2, Heavenly Bodies ve LEGO Harry Potter Collection olacak ve 8 Kasım 2022 tarihinde indirmeye açılacak.

PS Plus Essential Kasım 2022 Oyunları Hangileri Olacak?

  • Nioh 2 (PS5, PS4)
  • Heavenly Bodies (PS5, PS4)
  • LEGO Harry Potter Collection (PS4)

PS Plus Essential oyunları Kasım ayının birinci Salı günü indirmeye açılacak iken, halihazırdaki Hot Wheels Unleashed, Injustice 2 ve SUPERHOT‘ın hala erişime açık olduklarını belirtelim. Öbür bir deyişle, şimdi bu oyunları eklememişseniz, hala altı günlük bir sürenizin olduğunu hatırlatalım. Yeni oyunların ayrıntıları ise şöyle;

Nioh 2 (PS5, PS4)

Zor oyunları sevenler için FromSoftware oyunları için yeterli bir alternatif olarak sayılabilecek olan Nioh’un ikincisi, 2020 yılının Mart ayında satışa sunulmuştu. 1500’lü yılların sonlarına gerçek bir vakitte geçen Nioh 2, Nioh oyununun hem öncesini hem de sonrasını anlatıyor. Tarihe ismini yazdırma maksadında olan tüccar Tokichiro ile arkadaş olmasından sonra Sengoku periyodundaki macerası başlayan Hide isimli yarı insan yarı doğaüstü yetenekleri olan bir karakteri rolünü üstleniyoruz. Maceraları boyunca ikiliyi ana karakterimizin geçmişi ile irtibatlı olan Kashin Koji isimli gizemli bir varlık da takip ediyor.

Heavenly Bodies (PS5, PS4)

Dünyanın en gururlandırıcı mühendislik muvaffakiyetini uygulamaya almakla görevlendirilmiş bir kozmonotun rolünde olacağımız oyunda, tek misyon denetimi yardımımız bir radyo bağlantısıyken uzay teleskoplarını bir ortaya getirmek, hassas güneş panellerini korumak ve kozmik botanik araştırmalar yapmak üzere keskin zihnimiz ve hünerli uzuvlarını kullanmak zorunda kalacağız. Lakin yer çekimi olmadan hiçbir şey durağan, inançlı ve kolay değildir.

LEGO Harry Potter Collection (PS4)

Bu derleme, LEGO’nun yaratıcılığını ve Harry Potter’ın uçsuz bucaksız dünyasını büyü oluşturma, iksir yapma, bulmaca çözme, dersler, düellolar ve çok daha ziyadesiyle dolu, heyecan verici bir seyahatle birleştirerek her yaştan oyuncunun beğenisine sunuyor.

Başa dön tuşu