Ubisoft+ Xbox’a Geldi: İşte Türkiye Fiyatı

Ubisoft’un aylık abonelik hizmeti Ubisoft+, Xbox kullanıcıları için çıkış yaptı. 60’tan fazla oyun dahil birçok avantaj sunan hizmetin Türkiye fiyatı ise oyunseverlerin pek hoşuna gitmeyecek.

Oyun fiyatlarının iyice yükselmesinin ardından birçok insan, aylık belli ücretler karşılığında birçok oyuna erişim sağlayan abonelik hizmetlerine yönelmeye başladı. Oyun devi Ubisoft’un 2019’dan beri sunduğu Ubisoft+ da bunlardan biriydi.

Şirket, Ubisoft+ aboneliği vasıtasıyla belli aylık ücretler karşılığında oyunseverlerin ek bir bedel ödemeden birçok popüler oyuna, DLC’lere ve daha fazlasına erişmesine olanak tanıyordu. Bugün ise uzun süredir beklenen bir şey gerçekleşti ve Ubisoft+ Xbox konsolları için çıkış yaptı.

Ubisoft+’ta 60’dan fazla oyuna erişim sağlayabilecek, yeni çıkan oyunları çıkar çıkmaz deneyimleyebileceksiniz

Ülkemizdeki Xbox kullanıcıları için de sunulan Ubisoft+ aboneliği birçok avantajla geliyor. Oyuncular, Assassin’s Creed’den Far Cry’a kadar birçok efsane Ubisoft yapımını oynayabilecek. Bunun yanı sıra yeni oyunları çıktığı gün oynamak da mümkün olacak. Buna ek olarak özel aylık ödüller (oyun içi eşyalar gibi), DLC’ler, diğer geliştiricilerden bağımsız oyunlar gibi birçok şeyin de abonelikte yer aldığını belirtelim.

Ubisoft, abonelik sistemiyle birlikte Xbox sahiplerinin binlerce lira değerindeki 60’tan fazla oyuna erişebileceğini söylüyor. Bu oyunların Deluxe, Gold, Ultimate gibi sürümlerinin de abonelikle geldiğini görebiliyoruz. Ubisoft+ kataloğunda bazı öne çıkan oyunlar şunlar;

  • Asssassin’s Creed Valhalla
  • Asssassin’s Creed Odyssey
  • Far Cry 6
  • Watch Dogs Legion
  • Riders Republic
  • Tom Clancy’s The Division 2

Ubisoft+’ta yer alan tüm oyunları öğrenmek için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra abone olan kullanıcılar, Xbox One ve Xbox Series X/S konsollarına ek olarak Ubisoft Connect ile PC’den de abonelikten yararlanabilecek.

Ubisoft+ Türkiye fiyatı ne kadar?

Ubisoft+, maalesef ülkemizde çok da sevindirici bir fiyatla çıkış yapmadı. Yapılan duyuruda, aboneliğin aylık ücretinin 179 TL olacağı görüldü. Ubisoft+’a buraya tıklayarak abone olabilirsiniz. 

Başa dön tuşu