Epic Games’in Haftaya Bedava Yapacağı Oyun Ortaya Çıktı

Güvenilir sızıntılarıyla tanıdığımız billbil-kun, Epic Games’in önümüzdeki hafta bedava yapacağı oyunu paylaştı. İddia doğruysa Steam’de 60 dolara satılan bir yapımı bedavaya alabileceksiniz.

Epic Games, çok beklenen “Mega İndirim” kampanyasını geçtiğimiz haftalarda başlatmıştı. 13 haziran’da sona erecek bu kampanya kapsamında yüzlerce oyun indirime girerken her hafta da birer ücretsiz gizemli oyun dağıtılıyordu. Örneğin dün Chivalry 2’nin verildiğini görmüştük.

Epic’in kampanyanın sonu yaklaşırken önümüzdeki hafta hangi oyunu bedava vereceği merak konusuydu. Sıradaki oyun, bugün sızdırıldı. Sızıntı, genelde doğru çıkan oyun sızıntılarıyla tanıdığımız billbil-kun’dan geldi.

Steam’de 60 dolara satılan Marvel’s Midnight Suns, önümüzdeki hafta Epic’te bedava olabilir

Sızıntıya göre Epic Games’in ücretsiz vereceği yeni oyun, Firaxis ve 2K imzası taşıyan Marvel’s Midnight Suns olacak. Oyunun normal fiyatı Steam’de indirimsiz 59,99 dolar (1.933 TL). Epic’te ise indirimsiz 699 TL’ye satılıyorDoğruysa bu oyun, 6-13 Haziran arasında ücretsiz olacak.

Marvel’s Midnight Suns, ilk olarak 2022’de piyasaya sürülen, isminden de anlayabileceğiniz gibi Marvel temalı bir yapım. RPG ve sıra tabanlı strateji gibi türler içine alabileceğimiz bu oyunda, ikonik karakterler yer alıyor ve Marvel evreninin karanlık yüzüyle yüzleşiyoruz.

Bunun şimdilik tamamen bir iddia olduğunu, kesin olarak bu oyun bedava olacak diyemeyeceğimizin altını çizelim. Ancak billbil-kun’un daha öncesinde birçok kez haklı çıktığını düşündüğümüzde muhtemelen sızıntının gerçek olacağını varsayabiliriz. Perşembe günü geldiğinde göreceğiz. Peki sizin düşünceleriniz neler? Sıradaki oyunun Marvel’s Midnight Suns olmasını ister misiniz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Marvel’s Midnight Suns fragmanı:

Epic Games’te şu anda indirimde olan oyunlara göz atmayı unutmayın:

Epic Games’in Yüzlerce Oyunda Dev İndirimler Sunan “Mega İndirim” Kampanyası Başladı: Kaçırmamanız Gereken Oyunları Derledik

Başa dön tuşu