Patron çıldırdı! GTA 5 PC için bedava oluyor fırsatı kaçırmayın!

Epic Games tarafından Steam’e rakip olarak hayata geçirilen Epic Games Store oyun tarihinin en büyük kıyağını yapmak için geri sayıma geçti.

Bilindiği üzere Epic Games Store uzun bir müddettir her hafta 2 oyunu abonelerine fiyatsız olarak sunuyordu. Şimdiye kadar bu sistem sayesinde pek çok AAA üslubu imal oyun severlere fiyatsız olarak sunulmuştu.

Hatta Epic Games Store’un bu atılımını gören Steam de birtakım oyunları kullanıcılarına fiyatsız olarak sunmaya başladı. Ama Epic Games’in son atılımı oyun severlere yok artık dedirtecek cinsten diyebiliriz.

Patron çıldırdı! GTA 5 PC için parasız oluyor fırsatı kaçırmayın!

Geçtiğimiz gün Epic Games Store’un 14 Mayıs (yani bugün) GTA 5’i fiyatsız olarak dağıtacağı haberi oyun dünyasında bomba tesiri yarattı. Akabinde dış basına konuşan birtakım Epic Games Store yetkilileri de durumu doğruladı.

Hali hazırda Epic Games Store üzerinde gizemli oyun sekmesinde geri sayım devam ediyor. Bu geri sayım sona erdiğinde perde açılacak ve GTA 5 fiyatsız olarak tüm oyun severlerin tecrübesine sunulacak.

Dilerseniz bahse mevzu sayfaya gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Oyunu fiyatsız olarak edinebilmek için bir Epic Games Store hesabına gereksiniminiz olacak. Ayrıyeten birebir Steam’de olduğu üzere PC’niz üzerine bir yükleyici kurmanız gerekiyor. Daha sonra kütüphanenize eklediğiniz tüm oyunları bu yükleyici vasıtasıyla indirebileceksiniz.

Bu ortada taban not olarak hatırlatalım. Oyunu çabucak indirmeseniz bile kesinlikle kütüphanenize ekleyin. Böylelikle dilediğiniz vakit GTA 5 ya da farklı bir oyunu tekrar tekrar indirip oynayabilirsiniz.

Başa dön tuşu