Call of Duty: Mobile Sezon 9, Önümüzdeki Hafta Başlıyor

Geçtiğimiz ayın sekizinci döneminden sonra, Call of Duty: Mobile Dönem 9 önümüzdeki hafta içerisinde başlayacak. Yeni içerikler ile ilgili tüm ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Call of Duty serisi konsollar ve PC kadar taşınabilir aygıtlar üzerinde de uzunluk gösteriyor. Bu bağlamda, ana seri kadar bu oyun için de yeni içerikler, dönem sistemine bağlı olarak periyodik tertipte yayınlanıyor. Bu yılın dokuzuncu dönem Call of Duty: Mobile içerikleri de en nihayetinde kendilerini gösterdiler.

12 Ekim 2022 Çarşamba günü TSİ 03:00 sıralarında Zombilerin Dönüşü ismiyle başlayacak olan yeni dönem, Hacienda haritasının Cadılar Bayramı’na uygun versiyonu, Perili Seyahat ismiyle tematik bir aktiflik, yeni Savaş Bileti ve çok daha fazlasını oyuncuların beğenisine sunacak.

Call of Duty: Mobile Dönem 9 İçerikleri Neler Olacak?

Tematik aktiflikte, Multiplayer ve Battle Royale kapsamındaki maçlarda günlük ve haftalık misyonları tamamlamanız karşılığında Cadılar Bayramı Jetonları kazanacaksınız. Bu jetonları da çeşitli ödüllere erişim sağlayabileceğiniz Cadılar Bayramı Şekerleri’ne döndürebileceksiniz. Şayet liderlik tablosunun en üst basamağına yükselirseniz, fazladan mükafatlar kazanabilmeniz de mümkün olacak.

Bunun dışında, iki farklı mod ile zombiler de geri dönüş yapacaklar. Bu modlardan birincisi, takımınız ile tıp tabanlı oynanışta hayatta kalmaya çalışacağınız Zombies Classic olacak. Muhteşem Attack of the Dead ise, hayatta kalanlar kümesinin etrafında dönecek ve ayakta kalan son beşere yahut zombiye kadar maç devam edecek. Maç mühletince, hem enfeksiyon kapanlar hem de hayatta kalanlar yeni marifetler kazanacaklar.

Yeni dönem ile gelecek olan Savaş Bileti’nde hem fiyatlı hem de fiyatsız olmak üzere yeni operatörler, işlevsel silahlar, silah şablonları, kartvizitler, süsler, COD Puanları ve daha fazlasını kazanabilmek mümkün olacak. Fiyatsız olarak edinebileceğiniz içeriklerin ortasında, on dördüncü kademede açabileceğiniz uzaktan kumanda ile patlatılan C4 ve yirmi birinci etapta açılan King 6 Taarruz Tüfeği olacak. Fiyatlı tarafta ise Kui Ji, Domino, Zero ve Merc 5 operatör görünümleri ve ICR-1, SKS, GKS, Chopper ve Krig 6 için silah şablonları birinci günden sizin olacak.

Son olarak, dönemlik meydan okumalar ve yeni içerikler ile mağaza güncellemesi de dokuzuncu dönemin öteki yeniliklerinden olacak.

Başa dön tuşu