Midnight Suns için Yeni Fragman Yayınlandı

2K Games ve Firaxis Games, yeni Marvel’s Midnight Suns fragmanı ile karşımıza çıktılar. Önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanması beklenen oyun için tanıtımlar devam ederken, çatışmaya genel bakış fragmanı ile birtakım yeni ayrıntılar da ortaya çıktı.

2 Aralık 2022 tarihinde üç büyük oyun satışa sunulacak. İçlerinden bir tanesi ise Marvel’s Midnight Suns olacak. Ne var ki bu tarihte, oyunun PC, PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları ile buluşacağız. PlayStation 4, Switch ve Xbox One için de büyük ihtimalle 2023 yılını beklememiz gerekecek.

Midnight Suns Çatışma Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı

Henüz ülkemizde ön-siparişe dahi açılmamış olan oyun için yayınlanan yeni fragmanda, çatışma prensipleri ekranımıza geliyor. Fragmanda da gördüğümüz üzere, takımımızı hazır ettikten sonra, çeşitli düşmanlar ile yapacağımız çatışmalar bizler bekleyecek. Bu noktada, her bir kahraman için bir kart bulunuyor ve haliyle kullanacağımız yetenekleri serbestçe seçemiyoruz. Bahsi geçen kartlara bağlı olarak, ekip arkadaşlarımızı güçlendirebiliyor, makul bir alana akın yapabiliyor, düşmanları fırlatabiliyor ve çok daha fazlasını yapabiliyoruz.

Her bir kartın vakitle üretilen Heroism fiyatı oluyor ve değerli faydalar sağlıyor. Ayrıyeten birtakım kahramanlar bu üretim mühletini kısaltabiliyorlar.

Çatışma dışında The Abbey civarında dolaşabiliyor ve farklı takım üyeleri ile etkileşime girebiliyorsunuz. Bu sayede, pasif yeteneklere düzey atlatarak daha da güçlendirebiliyoruz.

Marvel’s Midnight Suns Konusu

Hikayesi çizgi-roman serisi ile paralel olarak ilerleyecek olan oyunda, ana makûs karakterimiz “Lilith” Hydra tarafından diriltilecek. Kehaneti yerine getirmek için, şeytani ordusunu ve tüm gücünü kullanarak karanlık tarafın hükümdarını geri getirmeye çalışacak.

Bu büyük tehdide cevap olarak, Lilith’in çocuğu ve onu daha evvel yendiği bilinen tek efsanevi kahraman The Hunter’ı canlandırmaya karar veren Yenilmezler de berbat karakterimiz Lilith’e karşı kendi grupları ile uğraş edecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu