The Last of Us Part 2 için yolun sonuna gelindi

Şimdiden PlayStation 4’ün en güzel oyunlarından biri olarak lanse edilen The Last of Us Part 2’nin çıkışına artık sayılı günler kaldı.

Uncharted serisinin yaratıcısı olan Naughty Dog tarafından geliştirilen imal büyük bir aksilik yaşanmazsa 29 Mayıs’ta Türkçe dublaj ve altyazı seçeneğiyle satışa sunulmuş olacak.

The Last of Us Part 2 için yolun sonuna gelindi

Uzun müddettir oyunun geliştirme süreci hakkında yeni bilgiler paylaşmayan üretimci ekipden geçtiğimiz gün bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada oyunun geliştirme basamağında sona gelindiği belirtildi. Şu ortalar son rötuşların yapıldığı ve The Last of Us Part 2’nin vaktinde oyun severlerle buluşacağı müjdelendi.

Bu ortada taban not olarak hatırlatalım. Sony geçtiğimiz gün oyunun PAX East 2020 etkinliğinde halka açık olarak sunulacağını açıklamıştı. Şayet bu aktiflik de koronavirüs salgını nedeniyle iptal olmaz ya da ertelenmezse oyun severler The Last of Us Part 2’yi çıkmadan evvel deneyimleme talihi bulacaklar.

Hatırlanacağı üzere The Last of Us da PlayStation 3’ün son vakitlerinde satışa sunulmuş ve adeta periyoda damgasını vurmuştu. Artık birebir şeyi The Last of Us Part 2’nin de yapması bekleniyor.

Muhtemelen 3. oyun da PlayStation 5’in son vakitlerinde gelir. Elbette tekrar de bekleyip göreceğiz.

Başa dön tuşu