The Witcher 3 Yeni Nesil Güncelleme Tarihi Duyuruldu

The Witcher 3 yeni kuşak güncelleme tarihi, bugün yapılan yeni duyuru ile en nihayetinde netlik kazandı. Sızdırılan son tarihe yakın bir günün belirlendiği duyurunun ayrıntıları haberimizde.

Cyberpunk 2077 için yayınlanmış olan yeni jenerasyon güncellemesinin akabinde, gözlerimizi elbette The Witcher 3 oyununa çevirmiştik. Vakit içerisinde birçok kere ertelenmiş olan güncelleme için son olarak bir sızıntı yaşanmış ve 9 Aralık 2022 tarihine işaret edilmişti.

The Witcher 3 Yeni Jenerasyon Güncelleme Tarihi Ne Vakit?

Daha evvelce bu yılın son çeyreğine işaret eden CD Projekt RED, serinin Twitter hesabı üzerinden yaptığı duyuruyla, The Witcher 3 için yayınlanacak olan yeni jenerasyon güncellemesinin tarihini 14 Aralık 2022 olarak en nihayetinde duyurdu.

Stüdyo tarafından yayınlanan basın bildirisine nazaran, bahsi geçen yeni jenerasyon versiyon, ışın izleme dayanağı, konsollarda süratli yükleme mühletleri ve daha birçok şey dahilinde düzinelerce görsel, performans ve teknik geliştirmeler içerecek.

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için dijital olarak yayınlanacak olan The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition, fiyatsız indirilebilir içerikler ve Blood and Wine ve Hearts of Stone genişlemeleri dahil, Netflix dizisinden esinlenilen yeni içerikler de oyuncuların beğenisine sunulacakmış. Şayet oyunun PC, PlayStation 4 yahut Xbox One versiyonuna sahipseniz, platform tercihinize nazaran fiyatsız yükseltme de yapabileceksiniz. Kutulu sürümün ise dijital sürümü takiben, daha sonradan açıklanacak olan bir tarihte yayınlanacağı da belirtildi.

Geliştirici stüdyo CD Projekt RED, önümüzdeki hafta içerisinde yeni jenerasyon versiyon ile ilgili olarak Twitch üzerinden özel bir canlı yayın düzenleyeceğini duyurdu.

Son olarak, The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition’ın çıkış gününde PlayStation 4, Switch ve Xbox One versiyonları için Netflix dizisi temalı içeriklerin ve bir dizi iyileştirmelerin yapılacağı fiyatsız bir güncellemenin yayınlanacağı müjdelendi. Daha fazla ayrıntı da sonraki bir vakitte açıklanacakmış.

Başa dön tuşu