Can sıkıntısına iyi gelecek ücretsiz 10 mobil oyun!

İlk olarak Çin’de keşfedilen ve kısa vakit içinde tüm kıtalara süratle yayılan koronavirüs salgını sebebi ile ülkemizde de çeşitli tedbirler alındığını biliyoruz. Uzmanlar virüsün bulaşmasını engellemek için en çok kalabalık ortamlardan uzak durulması gerektiğini söylüyor. Uzmanların ve yetkililerin bu davetlerine kulak veren bir çok marka da gerek çalışan gerekse müşteri sıhhatini korumak için mağazalarını kapama yoluna gitti. LC Waikiki, Beymen, Kiğılı, Boyner, YKM, Vakko,  Network, Karaca, Yargıcı, Twigy, Roman, Mudo, Efor, Faik Sönmez, B&G, Ikea, Gratis, Paşabahçe, Decathlon, Hotiç Marks & Spencer, GAP, Samsonite, İpekyol, Tumi, Flo, Desa, U.S Polo, Greyder, Lufian, Altınyıldız, Avva, Machka, Twist ise bu ikazları dikkate alarak kapatma kararı alan mağazalardan kimileri.

Bunun yanında çok sayıda insanın bir ortaya geldiği AVM’ler de teker teker kapanma kararı aldı, kapanmayan AVM’lerde ise onlarca mağaza kapalı olduğundan ötürü alışverişe çıkan kişi sayısı epeyce azdı.

Ek olarak Ulusal Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Sağlık Bakanlığımız ile süreci hassasiyetle takip ediyoruz. Okullardaki eğitime orta verilmesi kararını virüsün dünyadaki yayılımı ve Bilim Şurasının dataları doğrultusunda aldık. Okulların açılabilmesi için de yeniden Bilim Heyetinin bilgilerine muhtaçlığımız var. Durum netleştiğinde alınacak kararları tüm halkımızla paylaşacağız.” açıklamasında bulundu ve ardından EBA TV ile uzaktan eğitim verilerek bir tahlil bulundu.

65 yaş üzeri bireylerinden konutundan çıkması yasaklandı. vs vs derken birçok vatandaşımızda koronavirüs salgınından nasıl korunulması gerektiğine dair şuur oluştu. Artık birçoğumuz mecburî bir durum olmadıkça evdeyiz.

#EvdeKal dediğimiz bu günlerde can düşüncenize uygun geleceğini düşündüğümüz, telefonunuzdan oynayabileceğiniz 10 fiyatsız oyunu sizler için bir ortaya getirdik.

İşte o oyunlar;

Motorsport Manager Mobile 3

Yayıncı: Playsport Games
Platform: Android

Call of Duty®: Mobile

Motor: Unity
Seri: Call of Duty
Geliştiriciler: TiMi Studios, Tencent Games
Ödüller: The Game Award for Best Mobile Game
Platformlar: iOS, Android

PUBG
PlayerUnknown’s Battlegrounds

Tasarımcı: Brendan Greene
Yayıncılar: PUBG Corporation, Tencent Games, Krafton, DAHA FAZLA
Geliştiriciler: PUBG Corporation, Tencent Games, Krafton, Lightspeed & Quantum

Başa dön tuşu