God of War Ragnarök, 5 Farklı Zorluk Derecesi İçerecek

Önümüzdeki hafta satışa sunulacak olan God of War Ragnarök, açıklanana nazaran beş farklı zorluk seviyesi içerecek. 2018 yılında çıkan oyuna misal iki zorluk derecesi dahil, pek çok oyuncu için seçenek mevcut. Ayrıntılar haberimizde.

Ekim ayına girmemizle birlikte, hem yılın son çeyreğine hem de beklenen oyunların bir kısmının daha çıktığı periyoda girmiştik. Bu ay içerisinde, bildiğiniz üzere Gotham Knights, New Tales from the Borderlands, Victoria 3, Call of Duty: Çağdaş Warfare 2, Mount & Blade II: Bannerlord’un sonuncu sürümü ve PC için Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu üzere bombalar ile buluşmuştuk.

God of War Ragnarök, Çok Sayıda Zorluk Düzeyiyle Gelecek

Kasım ayı ise yılın bir başka beklenen oyununun satışa sunulacağı ay olacak: God of War Ragnarök. 2 Kasım 2022 tarihinde ön-yüklemeye açılacak olan yeni God of War, 9 Kasım 2022 tarihinde de satışa sunulacak. Yakın bir vakit evvel SIE Santa Monica Studio’nun resmi Discord kanalı üzerinden Oyun Direktörü Eric Williams ile yapılan canlı soru-cevap aktifliği sırasında, bizleri beş farklı zorluk derecesinin bekleyeceği açıklandı.

Hatırlayacağınız üzere, bir evvelki oyunda bu sayı dörttü. Verilen ayrıntılara nazaran, 2018 yılında çıkan oyuna benzeri iki zorluk derecesi dahil, daha fazla oyuncuya hitap edebilmek için bu sayıyı arttırmış. Söylenenler ise şöyle;

  • Give Me Balance – God of War 2018’a misal istikrarlı bir tecrübe sunacak.
  • Give Me Story – Son oyundaki “Bana Bir Kıssa Anlat”a yakın.
  • Give Me Grace – Öykü ve İstikrar ortasında bir şey.
  • Give Me No Mercy – GOW 2018’den Kuvvetli Gayretler Peşindeyim’ ayarına emsal.
  • Give Me God of War – Oyundaki en sıkıntı zorluk ayarı.

Son olarak, Birleşik Devletler’deki bir perakendecinin God of War Ragnarök oyununu yanlışıkla erken bir tarihte satışa sunmuş olmasından ötürü internet üzerinde spoiler içeren birçok ekran imgesi ve görüntünün dolaşmakta olduğunu hatırlatalım. Özellikle Youtbe üzerinde gezinirken dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Başa dön tuşu