Marvel’s Spider-Man Remastered FPS Modu, Farklı Deneyim Sunuyor

Insomniac Games stüdyosunun geliştirdiği ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanmış olan Marvel’s Spider-Man Remastered FPS modu ile oyuncular farklı bir perspektiften tecrübe sunmaya hazırlanıyor. Haberimizin içeriğinden mod ile ilgili görüntüye göz atabilirsiniz.

Marvel’s Spider-Man Remastered, PC için çıktı çıkalı birbirinden farklı modlar ile karşılaşır olduk. Esasen oyunun duyurulmasının akabinde, mod üreticilerinin ne cins çalışmalar ile karşımıza çıkacağı merak konusu olmuştu. Hatta esprili paylaşımlar bile yapılmıştı.

Bu vakte kadar Uncle Ben’in mezar taşı, Kurbağa Kermit, Kingpin, Miles Morales, Mary Jane, yahut Stan Lee olarak oynayabildiğiniz birbirinden farklı ve değişik görünüm modları ile karşılaşmıştık.

Sizin de bildiğiniz üzere mod üreticilerinin çalışmaları hayal güçleri ile sonlu ve “Acaba şöyle olsa nasıl olur?” formundaki sorularımıza bu vesile ile karşılık almış oluyoruz. Bir başkası de bu haberimizdeki mod ile yanıtını oldu: “Marvel’s Spider-Man Remastered’ı FPS olarak oynasak nasıl olurdu?”

Marvel’s Spider-Man Remastered FPS Modu Nasıl Görünüyor?

jedijosh920 tarafından hazırlanmış olan mod, şimdi indirmeye sunulmuş değil. Lakin NexusMods sayfasını buradan takip edebilir ve indirmeye sunulduğunda kendiniz de deneyebilirsiniz. O vakte kadar Youtube görüntüsü ile modun neye benzediğine bakabilirsiniz.

Videoda da görebileceğiniz üzere kentte hür gezinti yapılır iken kayıt alınmış ve rastgele bir çatışma sekansı içermiyor. Ne var ki bu haliyle bile baş dönmesine yol açabilecek modun, çatışma esnasında bir epey zorluk yaşatacağını varsayım ediyoruz. Hele de ekranda birden fazla düşman var iken, bir denetim sağlamanın mümkün olmaması üzere bir durum da kelam konusu olabilir. Malumunuz sık sık takla atmak durumunda kaldığımız ve oyun da bu halde oynanmak için tasarlanmadığından ötürü düşmanları tutturmak bir oldukça sıkıntı olacaktır. Lakin elbette özgür deveran sırasında tercih edilebilir bir kamera açısı olarak görünüyor.

Başa dön tuşu