Assassin’s Creed Valhalla 1.6.1 Güncellemesi Detayları Netleşti

Assassin’s Creed Valhalla 1.6.1 güncellemesi bugün prestijiyle yayınlanacak. Yeni yerleşke binasın ve geri dönüş yapan Oskoreia Festival’ın yanı sıra, yanılgı çözümlemeleri de kelam konusu olacak. Ayrıntılar haberimizde.

Fransız yayıncının bünyesindeki en büyük markalardan bir tanesi olan Assassin’s Creed serisinin son oyunu, 2020 yılı içerisinde satışa sunulmuştu. İkinci yılında da desteklenmeye devam edilen oyun için, bugün gün içerisinde 1.6.1 versiyonlu yeni bir güncelleme yayınlanacak. Platformlara nazaran boyutlar şu halde açıklandı;

  • Xbox Series: 11.9 GB
  • Xbox One: 10.6 GB
  • PlayStation 5: 1.6 GB
  • PlayStation 4: 8.6 GB
  • PC: 9.12 GB

Assassin’s Creed Valhalla 1.6.1 Güncellemesi Yenilikleri Neler?

Ubisoft tarafından paylaşılan yeni güncelleme ile ilgili ayrıntılara bakacak olursak, yerleşkenizi dördüncü düzeye çıkartmanız durumunda Rune Forge ismiyle yeni bir bina daha inşa edebileceksiniz. Bu yeni bina, sahibi olduğunuz teçhizatlarınızın desteklerini (perks) gümüş karşılığında rune’lere dönüştürmenizi sağlıyor.

Oskoreia Şenlik, yeni güncelleme ile geri dönüş yapacak. 20 Ekim – 10 Kasım 2022 tarihileri ortasında bir sefer daha düzenlenecek olan şenlik kapsamında berbat niyetli ruhlar yerleşkenize musallat olacaklar ve sizin de klanınızın gücünü kanıtlamak için yerleşkenizi savunmak durumunda olacaksınız. Ayrıyeten yeni aktifliklerin, vazifelerin ve özel mükafatların sizi beklediğini de söyleyelim.

Bunların yanı sıra, antik bulmacaları çözüp de kayıp hazinelere konacağınız Tombs of the Fallen içerik paketinin ikinci ve son kısmı, serinin on beşinci yılına özel oyun içi mükafatlar ve çözümlenmek üzere not alınmış yanılgılar da güncellemenin öteki kesimleri olacaklar. Not alınmış olan yanlışlar, Wrath of the Druids, The Siege of Paris ve The Forgotten Saga genişletme paketlerinin yanı sıra, oyunun genelindeki ana vazifeler, yan etkinlikler, Oskoreia Şenlik, envanter, kullanıcı arayüzü, ekran göstergeleri ve daha birçok şeyi kapsıyor.

Başa dön tuşu