Marvel’s Avengers için yeni tanıtım videosu

Uzun bir müddettir gelişim etabında bulunan Marvel’s Avengers geçtiğimiz gün itibariyle ön siparişe sunuldu. Yayıncılığını Square Enix’in üstlendiği oyun Crystal Dynamics ve Eidos Montreal işbirliğiyle geliştiriliyor.

Geçtiğimiz yıl duyurulan imal, yayınlanan birinci tanıtım görüntüleri ile ağır tenkitler almıştı. Bu tenkitlerin temel nedeni ise oyunda yer alan karakterler ile Marvel sinematik cihanında yer alan karakterlerin birbirine pek benzememesiydi.

Marvel’s Avengers için yeni tanıtım videosu

Gelen reaksiyonlara rağmen Square Enix geri adım atmadı ve karakter dizaynlarının yenilenmeyeceğini açıkladı. Tekrar de kimi teknik aksaklıklar münasebet gösterilerek Marvel’s Avengers 4 Eylül’e ertelenmişti. Erteleme kararı gelmeden evvelki çıkış tarihi ise 15 Mayıs’tı.

Square Enix oyunun çıkışın 10 ay üzere bir mühlet olmasına rağmen Marvel’s Avengers’ı ön siparşe açtı. Oyunun ön sipariş fiyatlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

PlayStation Store Standart Sürüm — 299,00 TL
PlayStation Store Deluxe Sürüm — 349,00 TL
PlayStation Store Exclusive Digital Sürüm — 374,00 TL
Xbox Store Standart Sürüm — 300,00 TL
Xbox Store Deluxe Sürüm — 372,50 TL
Steam Standart Sürüm — 289,00 TL
Steam Deluxe Sürüm — 388,00 TL

Bu ortada taban not olarak belirtelim. Marvel’s Avengers PS4, Xbox One, PC ve Google Stadia için eş vakitli olarak yayınlanacak. Oyunun yeni jenerasyon konsollar için gelip gelmeyeceği ise şimdi netleşmiş değil.

Başa dön tuşu