LA Noire’in Yapımcılarından Yeni Oyun: Sowden House

Geçmişte LA Noire’ı geliştiren ekip şimdi de 1940’ların Los Angeles’ında geçen bir yapım üzerinde çalışıyor.

2011 yılında piyasaya çıkan LA Noire, oldukça geniş bir oyuncu kitlesinin beğenisini kazanmıştı. O oyunu geliştiren ekibin şimdi de 1940’larda Los Angeles’da geçen bir gerilim-dedektiflik oyunu olan “Sowden House” adlı yapım üzerinde çalıştıkları ortaya çıktı. 

Yeni oyun, bugün içerisinde Instagram’da paylaşılan iki farklı gönderi ile ortaya çıktı. İlk olarak besteci ve yapımcı Freyja Garbett, LA Noire’in yapımcılarında gelecek olan Sowden House için besteler yaptığını ifade ederken, projeyi de “devasa” olarak nitelendirdi. 

LA Noire ile bağlantılı olabilir

Her ne kadar 1940’lar dendiği anda akla Team Bondi’nin 2011 yılında yayımladığı LA Noire gelse de, Sowden House’un bu yapımla bir alakası olup olmayacağı bilinmiyordu. LA Noire serisinin hayranları ise internette yaptıkları yorumlarda Sowden House’un Black Dahlia cinayetinden şüphelenen Dr. George Hodel’ın evi olduğunu ifade etti. 

Öte yandan bu paylaşımlar, LA Noire evreninde yeni bir oyun geldiğinin kesin bir göstergesi değil. Zira daha önce de yapımına başlanan ancak daha sonra iptal edilen çok sayıda oyun bulunuyor. Öte yandan Team Bondi ekibinden gelecek bir açıklama oyunseverleri mutlu edecektir. Team Bondi stüdyosu 2011’de LA Noire çıktıktan sonra kapanmıştı. 

LA Noire evreninde geçen yeni bir oyun oynamak ister miydiniz?

Metroid, Assassin’s Creed ve LA Noire de Nintendo Switch’e Geliyor!

22 Yıldır Ertelenen Oyun Kien Sonunda Yayınlandı

Kaynak :
https://www.eurogamer.net/la-noire-developers-are-working-on-a-new-40s-thriller-called-sowden-house

Başa dön tuşu