Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları (22 Eylül)

Haftanın yeni GeForce Now oyunları, NVIDIA tarafından yapılan yeni duyuru ile ortaya çıktı. Bulut servisi aboneleri, haftadan haftaya genişlemeye devam eden kütüphane üzerinden yedi yeni oyuna daha erişim sağlayabilecekler. Pekala bu oyunlar hangileri olacak? Ayrıntılar haberimizde.

NVIDIA tarafından yapılan açıklamada ve aşağıdan inceleyebileceğiniz listede, Total War: Warhammer serisi yer alıyor. Ayrıyeten yeni çıkan Soulstice oyununu da kaçırmayın Ekran kartı üreticisi tarafından yapılan resmi açıklama şu biçimde;

Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları Açıklandı

Bu sonbaharda GeForce NOW’a katılacak ‘RTX özellikli Portal oyunu’ ve bu hafta yayınlanan “Total War” serisi dahil sekiz yeni oyun ekleniyor.

Bu GFN Perşembe günü, GeForce NOW üyelerini haber bombardımanına tutacak.

RTX özellikli Portal, Kasım ayında Portal sahipleri için fiyatsız olarak GeForce NOW’a katılıyor. Valve’in klasik oyununun bu ışın izlemeli yine tasarımı ve bu sonbaharda yayınlanacak olan A Plague Tale: Requiem ve Warhammer 40,000: Darktide üzere oyunlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ayrıca, bu hafta GeForce NOW kütüphanesine katılan sekiz yeni oyundan biri olan Creative Assembly’nin Total Warhammer serisini oynarken nefes kesici bir fantezi dünyasını fethedin ve devasa gerçek vakitli savaşlara katılın.

En Tanınan Oyunlar, Yakında Yayınlanacak

Yakın gelecekte buluta gelecek olan üç yeni oyunu oynamaya hazır olun.

RTX özellikli Portal, Kasım ayında tüm Portal sahipleri için fiyatsız indirilebilir içerik olarak çıkacak ve GeForce NOW’da yayınlanacak. Bu, NVIDIA RTX Remix isimli ihtilal niteliğinde bir modlama aracı kullanılarak oluşturulmuş, Valve’in klasik oyununun ışın izlemeli bir tekrar dizaynıdır.

RTX’li Portal’da tam ışın izleme, her sahneyi dönüştürerek ışığın sıçramasını ve her alanın yeni yüksek çözünürlüklü, fizikî tabanlı dokularından ve gelişmiş yüksek poli modellerinden etkilenmesini sağlar.

Görseldeki her ışıkta ışık izleme teknolojisini kullanılırken gölgeler oluşturur, global ışıklandırma dolaylı aydınlatma, odaları doğal olarak aydınlatır ve karartır, hacimsel ışın izlemeli aydınlatma sis ve duman içinde dağılır ve gölgeler piksel olarak harikadır.

Yayınlandığı anda RTX DLC’li Portal’dan haberdar olmak için artık Steam’de uygulamayı istek listesine alın.

18 Ekim Salı günü çıkacak ışın izlemeli efektlerle geliştirilmiş olan A Plague Tale: Requiem, kıssası devam ediyor.

Büyük beğeni toplayan A Plague Tale: Innocence’da harap edilmiş vatanlarından kaçan Amicia ve Hugo kardeşler, 14. yüzyıl Fransa’sının güneyine yeni bölgelere ve canlı kentlere hakikat yola çıkıyor. Lakin Hugo’nun güçleri tekrar uyandığında, mevt ve yıkım, fareler selinde geri döner. Bir sefer daha kaçmak zorunda kalan kardeşler, umutlarını, Hugo’yu kurtarmanın anahtarı olabilecek, kehanette bulunulan bir adaya bağlarlar.

30 Kasım Salı günü Fatshark, oyunculara NVIDIA DLSS ve gelişmiş ışın izleme efektleriyle Warhammer 40,000: Darktide’ı getirmek için binlerce yıl geleceğe atlıyor.

Vermintide 2’nin övülen yakın dövüş sistemini ve çeşitli ölümcül Warhammer 40.000 silahını kullanarak Kaos güçleriyle savaşmak için sanayi kenti Tertium’a gidin. Oyun biçiminizi bir karakter yaratma sistemi ile şahsileştirin ve pusuda bekleyen dehşetlere bir son vermek için kentin derinliklerine inin.

Bu Hafta ‘Total Warhammer’ Serisine Katılın

SEGA ve Creative Assembly’nin Total War serisinden gelen eklemelerde atağınızı yapın. Total War: WARHAMMER, Total War: WARHAMMER II ve Total War: WARHAMMER III bu hafta yayınlanacak.

Bu Total War serisinde fantastik toprakları keşfedin ve genişletin. Eski PC’lerden, Mac’lerden ve daha fazlasından yayın yapan bu fantastik seride sıra tabanlı medeniyet idaresini ve gerçek vakitli destansı strateji savaşlarını birleştirin.

Diğer dünya birliklerini komuta edin, yabanî canavarlar gönderin ve zafere giden yolu açmak için güçlü sihirinizi kullanın.

Bu hafta eklenen oyunlar:

  • Blind Fate: Edo no Yami (Steam’de Yeni Sürüm)
  • Construction Simulator (Steam’de Yeni Sürüm)
  • Soulstice (Steam’de Yeni Sürüm)
  • Stones Keeper (Steam’de Yeni Sürüm)
  • Potion Permit (22 Eylül’de Steam ’de Yeni Sürüm)
  • Total War: WARHAMMER (Steam ve Epic Games Store)
  • Total War: WARHAMMER II (Steam ve Epic Games Store)
  • Total War: WARHAMMER III (Steam ve Epic Games Store)
Başa dön tuşu