PlayStation Plus fiyatlarına zam

Sony tarafından yapılan açıklama ile PlayStation sahipleri büyük bir şok yaşadı. Bu şokun sebebi ise Playstation Plus fiyatlarına artırım gelmiş olması. Pekala artırım ne vakitten itibaren geçerli olacak ve yeni fiyatlar ne olacak? Haberimizin detaylarında!

PlayStation kullanıcıları için vazgeçilmez bir servis olan ve aşikâr bir fiyat karşılığında çeşitli hizmetleri oyunseverlere sunan PlayStation Plus’a artırım geldi. Firma tarafından kullanıcılara yollanan bir e-posta ile mutlaklaşan artırım, 1 mayıs prestiji ile hayata geçecek. Aktüel fiyat listesine baktığımızda 1 aylık üyelik hizmetinin şu anda 23,99 TL, 3 aylık 74,99 TL, 1 yıllık bedelin ise 179,99 TL olduğunu görüyoruz. Pekala lakin 1 Mayıs 2020 tarihinden sonra yeni fiyatlar nasıl olacak? İşte yeni fiyatlar!

PlayStation Plus fiyatlarına zam

Eski fiyatlar ile karşılaştırıldığı vakit yeni fiyatların çok daha tuzlu olduğunu net bir biçimde söyleyebiliriz. Artırım sonrasında 23,99 TL olan aylık bedel 39,99 TL’ye, 74,99 TL olan 3 aylık bedel 99,99 TL’ye, 179,99 TL olan 1 yıllık hizmet bedeli ise 239,99 TL’ye çıktı. Şirket, artırımların sebebini ise “Pazar koşulları” biçiminde açıklamakla yetindi.

PlayStation Plus Nedir?

Aylık, 3 aylık yahut yıllık makul bedeller karşılığında üye olabildiğimiz bir platform olan PlayStation Plus, kullanıcılarına her ay fiyatsız oyunlar ve indirimler sunuyor. Ayrıyeten online özelliklere sahip olmak isteyen oyunseverler de bu platformu satın almak zorunda kalıyorlar.

Başa dön tuşu