50 Cent, GTA Paylaşımını Durup Dururken Kaldırdı

50 Cent, Instagram’da geçtiğimiz gün paylaştığı GTA: Vice City paylaşımını kaldırdı. Ünlü rapçinin neden böyle bir şey yaptığı bilinmezken, bu kez de başka bir rapçi olan Bryson Tiller’dan GTA ile ilgili olabileceği düşünülen bir paylaşım geldi.

Dünyaca ünlü rapçi 50 Cent, geçtiğimiz günlerde video oyun tutkunlarının ilgisini çeken bir paylaşım yapmıştı. Instagram üzerinden yapılan bu paylaşımda, ünlü rapçinin çok büyük bir projede yer alacağı ve proje ile ilgili detayların sonraki aşamada açıklanacağı belirtilmişti. Burada dikkat çeken husus, 50 Cent’in paylaşımında GTA evreninden tanıdığımız Vice City‘ye yer vermiş olmasıydı. Oyuncular, bu paylaşım üzerine 50 Cent’in GTA 6’da yer alabileceğini ileri sürdüler.

Bu haklı bir yaklaşımdı zira GTA 6’nın Vice City’de geçeceği zaten yıllardır konuşulan bir detaydı. Ancak 50 Cent ile Rockstar Games, pekala başka bir proje için de anlaşmış olabilirdi. İşte bu konuyla ilgili tartışmalar tüm hızıyla devam ederken yeni bir gelişme yaşandı.

50 Cent, Instagram’daki paylaşımı kaldırdı

Yukarıdaki Instagram bağlantısı, 50 Cent’in Vice City paylaşımını gösteriyordu. Ancak bu paylaşım artık yok. Rapçinin neden böyle bir şey yaptığı bilinmezken, kimsenin konuyla ilgili bir açıklama yapmaması da dikkatlerden kaçmadı

Kafalar yeterince karışıkken bir hamle de başka bir rapçi olan Bryson Tiller’dan geldi

Bryson Tiller

50 Cent ile ilgili tartışmalar devam ederken buna karşıt bir hamle de başka bir rapçi olan Bryson Tiller’dan geldi. Instagram’da artık ulaşılamayan bir hikaye paylaşan Tiller, bu hikayede yer alan bir afişle kafaları karıştırmayı başardı. Zira söz konusu afişte “bta IV” ibaresi yer alıyordu. Ayrıca afişin sağ alt kısmında Eğlence Yazılımı Derecelendirme Kurulu’nun (ESRB) M, yani 17+ etiketine sahipti.

GTA 6’nın Çıkış Tarihi Hakkında Bomba İddia: Duyurulacak Ama Beklemeye Devam Edeceğiz…

Bryson Tiller tarafından paylaşılan hikaye şöyleydi:

Bryson Tiller

Bryson Tiller’ın Instagram’daki paylaşımı tam olarak anlaşılamadı. Bir kesim, bunun da GTA 6 ile ilgili olabileceğini ileri sürdü. Başka bir kesimse Tiller’ın 50 Cent ve takipçileriyle dalga geçmek amacıyla böyle bir paylaşım yapmış olabileceğini savundu. Rapçi, paylaştığı hikaye ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

GTA 6 hakkında bildiğimiz her şey:

Oyun Tarihinin En Büyük Sızıntısıyla GTA 6 Hakkında Öğrendiğimiz Tüm Önemli Bilgiler [Vice City İçerir]

Kaynak :
https://www.gizchina.com/2023/03/08/50-cent-removes-his-posts-about-gta-6-while-bryson-tiller-does-the-opposite/

Başa dön tuşu