Assassin’s Creed Valhalla’nın Game Pass’e Gelişi Sızdırıldı

Polonya menşeli XGP sitesinin sızıntısı hakikat ise, yakında Assassin’s Creed Valhalla’nın Game Pass’e gelişi duyurulabilir. Şimdilik Microsoft ve / yahut Ubisoft tarafından yapılan bir açıklama gelmemiş olsa da, paylaşılan bir imaj heyecan yarattı. Ayrıntılar haberimizde.

Son periyotta birçok Ubisoft oyunu gerisi gerisine Game Pass servisi üzerinden abonelerle buluşmuştu. Immortals Fenyx Rising, Ghost Recon Wildlands, Watch Dogs 2, Far Cry 5, Assassin’s Creed Origins ve Odyssey derken, gözler elbette Assassin’s Creed Valhalla oyununa da döndü. Her ne kadar Eivor’un macerası büyük ölçüde ihtimal dahilinde olsa da, takdir edersiniz ki resmi açıklama olmadan da sevinmemek lazım.

Assassin’s Creed Valhalla’nın Game Pass’e Gelişi Yakın Olabilir

Bugün prestijiyle XGP sitesi tarafından paylaşılan bir görselde, servisin Polonya tarafındaki kütüphanesinde Assassin’s Creed Valhalla oyununun simgesinin sağ alt köşesinde Game Pass logosunun yer aldığı görülebiliyor. Ne var ki logo süratli bir halde kaldırılmış ve sonradan da geri gelmemiş. Anlaşılan o ki oyun vaktinden evvel servise kazara eklendi ve geri çıkartıldı. Öbür bir deyişle, bu ayın ikinci safhasında yahut Aralık ayında eklenecek olan partinin içerisinde son üçlemenin kapanış perdesi de yer alabilir.

Bildiğiniz üzere Assassin’s Creed Valhalla, serinin iki yıl boyunca desteklenen birinci oyunu olmuştu. Eylül ayında gerçekleştirilen Ubisoft Forward sırasında da The Last Chapter duyurulmuştu. Fiyatsız olarak yayınlanacak olan bu içerik ile Eivor, Ravensthrope halkı ile geçen vaktinin sonuna geldiğini anlayacak ve yeni maceralar için ailesi ve arkadaşları ile vedalaşacak. Bu elbette Odin’in anılarına da bir veda niteliği taşıyacak.

Başa dön tuşu