Fortnite yayıncısı Ewok HyperX ile anlaştı!

Bu yeni sponsorluk mutabakatı ile birlikte Ewok artık yayın yaparken HyperX ’in oyuncu klavyelerini, oyuncu farelerini ve padlerini, SSD ‘lerini ve de bellek modüllerini kullanacak.

Fortnite ’daki yetenekleri ile tanınan bayan oyuncu Ewok, daha öncesinde Forbes 30Under30, Teen Vogue ’s 21Under21 listelerine girerek tanımış ve 2019 yılının En Güzel Yayıncı kategorisinde Altın Joystick Ödülünü almıştır.

HyperX ’in yeni marka elçisi, yayıncısı ve kanaat başkanı Ewok,

“HyperX ’in eserlerini kullanmayı ve topluluğa olan bağlılıklarını seviyorum ve bu takımın bir üyesi olduğum için heyecanlıyım.”

 “Genç bir kadın oyuncu olarak, diğerlerine başarabileceklerinizin hiçbir hududu olmadığını göstermenin kıymetli olduğunu düşünüyorum. Umarım gayretlerim öbürleri için de ilham kaynağı olacaktır.”

Ewok ’un Fortnite yetenekleri, TimTheTatman ve Mizkif üzere ünlü Twitch yayıncılarının da dikkatini çekmiş, Ewok ’a konut sahipliği yaparak popülaritesinin artmasına ve binlerce takipçi kazanmasında yardımcı olmuşlardır.

Ayrıca Ninja, Dr. Lupo ve TeamLiquid ’den Chap ile yayın yapan Ewok, hayır yardımı 20.000$ ile sonuçlanan Fortnite Ünlüler Pro-Am turnuvasında müzikçi ve aktör Jordan Fisher ile yarışmış, hatta Fortnite Summer Block Partisi ve Fortnite Dünya Kupası Pro-Am dahil olmak üzere de birçok aktifliğe katılmıştır.

2019 yılında yalnızca Mixer platformunda yayın yapmaya başlayarak 145 ’den fazla izleyiciye ve bir milyondan fazla toplam görüntülemeye sahip olan Ewok, A3 Sanatkarlar Ajansı tarafından da temsil edilmektedir.

HyperX Pazarlama Müdürü Khoi Nguyen yaptığı açıklamada, “HyperX olarak, Ewok ‘u HyperX kanaat liderleri, ünlüleri ve temsilcileri ailesine davet etmekten heyecan duyuyoruz. Oyun topluluğunun motive eden, kanaat başkanı ve yetenekli oyuncusu Ewok, HyperX Hero ’da bulunan maharetlerini ve güçlü yanlarını beraberinde getiriyor.” demiştir.

Başa dön tuşu