God of War Ragnarök, 4 Farklı Grafik Modu İçerecek

Yakın bir vakit evvel yayınlanan ön bakış yazılarına nazaran, God of War Ragnarök ile 4 farklı grafik modu sunulacak. Ayrıyeten oyunun bölgelere nazaran kapladığı alanlar da ortaya çıktı. Ayrıntılar haberimizde.

God of War Ragnarök ile tanışmaya üç haftadan az bir vakit kaldı. Oyunun geliştirilme kademesinin tamamlanması sonrasında son hazırlıklar devam etmekte iken, oyun mecralarına gönderilen sürüm ile ilgili olarak birinci bakış içerikleri de yeni farklı ayrıntılar da ortaya çıkmaya devam ediyor.

2018 yılındaki oyunun üç yıl sonrasındaki bir vakitte geçecek olan devam oyunu, dünyanın sona ereceği büyük savaşa hazırlık için Kratos ve Atreus’un hem dokuz diyarın tamamını gezecekleri ve karşılıkları bulmaya çalışacakları hem de diyarların güvenliği ile kendi güvenliğimiz ortasında bir ortaya varmak durumunda olacakları bir güçlü bir serüveni anlatacak.

God of War Ragnarök, 4 Farklı Grafik Moduyla Geliyor

9 Kasım 2022 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 için satışa sunulacak olan devam oyununun, yakın bir vakit evvel ortaya çıkan yeni bir mevcut jenerasyon konsol üzerinde dört farklı grafik modunun olacağı netlik kazandı. Buna nazaran, Favour Resolution ile 4K çözünürlükte 30 FPS, Favour Performance ile 1080p çözünürlükte 60 FPS, Favour Resolution (High Frame Rate On) ile 4K çözünürlükte 40 FPS ve Favour Performance (High Frame Rate On) ile 120 FPS’e kadar akıcılıkta oynayabilmek mümkün oluyor. Ne var ki, son iki seçenek için HDMI 2.1 kontağı gerekiyor.

Son olarak, PlayStation Game Size Twitter hesabı tarafından aktarılana nazaran, Birleşik Devletler’de PlayStation 4 versiyonunun boyutu 106.9 GB iken PlayStation 5 versiyonu ise 84 GB. Avrupa bölgesinde ise PlayStation 4 versiyonu için 118.51 GB ve PlayStation 5 versiyonu için de 90 ile 100 GB ortası bir alanı boşa çıkartmanız gerekecek.

Başa dön tuşu