Nintendo Switch’e gelecek yeni oyunlar açıklandı!

Geçtiğimiz gün gerçekleşen Nintendo Direct sunumunun akabinde bahis ile ilgili kıymetli açıklamalarda bulunan 2K Kıdemli Lider Yardımcısı ve Global Pazarlama Lideri Melissa Bell; “En büyük oyunlarımızdan bazılarını Nintendo Switch platformuna getirmekten ötürü çok heyecanlıyız. Bunlar, dünya çapında milyonlarca hayranı olan en başarılı oyunlarımızdan ve artık onları Nintendo Switch’e getirmek, daha fazla oyuncunun eline geçerken bu tecrübelere bir hareketlilik ögesi eklediğimiz manasına geliyor.” sözlerine yer verdi.

Yapılan Nintendo aktifliğinin akabinde yayınlanan Nintendo Direct Küçük görüntü sunumunda, Switch’e gelecek olan yeni oyunlar açıklandı. 2020 yılında Nintendo Switch için gelecek farklı cinste oyunlar, oyuncuların dikkatini epeyce çekeceğe benziyor. Üstelik bu oyunlardan kimileri çıktı bile! Çıkan oyunların ortasında; Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, Panzer Dragoon: Remake ve Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy üzere oyuncular tarafından fazlaca ilgi gören oyunlar da yer alıyor.

Nintendo Switch sahiplerini sevindirecek öbür bir gelişme de 2K, BioShock: The Collection, XCOM 2 Collection ve Borderlands Legendary Collection oyunlarının 29 Mayıs 2020 üzere yakın bşr tarihte Nintendo Switch’e gelecek olması. Ayrıyeten Mynet haberinde Nintendo Direct Küçük, şu anda mevcut olan Nintendo Switch oyunları Ring Fit Adventure için fiyatsız güncelleme, Pokémon Shield ve Pokémon Sword için yaklaşan fiyatlı DLC hakkında daha fazla detay ve Muhteşem Smash Bros. Ultimate Fighters Pass Vol. 2 için gelecek birinci dövüşçü ile ilgili bilgilere yer verdiği de belirtildi.

Dilerseniz Nintendo Switch’e gelecek yeni oyunlara daima birlikte göz atalım.

İşte Nintendo Switch’e gelecek yeni oyunlar;

Good Job! (Çıktı)

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order (Çıktı)

Ring Fit Adventure Update (Çıktı)

Başa dön tuşu