Yeni Assassin’s Creed ve Far Cry oyunları geliyor

Oyun dünyasının kıymetli geliştiricilerinden biri olan Ubisoft, son yayınladığı mali raporda 2020’de 5 farklı AAA oyun çıkaracağını duyurmuştu. Bu oyunlardan zati 3’ü daha evvel açıklanmıştı.

Ubisoft geçtiğimiz yıl Watch Dogs Legion, Gods & Monsters ve Rainbow Six Quarantine oyunlarını resmiyete kavuşturmuştu.

Bu 3 oyunun haricinde Ubisoft’un hangi 2 oyunu çıkacağı büyük merak konusuydu. Genel kanı ise duyurulmayan oyunların Assassins Creed ve Splinter Cell olduğu istikametindeydi.

Yeni Assassin’s Creed ve Far Cry oyunları geliyor

Ubisoft’a yakınlığıyla bilinen Kotaku muharriri Jason Schreier Ubisoft’un önümüzdeki periyotta duyuracağı oyunlara ait bir açıklamada bulundu.

Schreier, yeni bir Splinter Cell duyurusu bekleyenlerin hayal kırıklığına uğrayacağını belirterek, Ubisoft’un duyuracağı oyunların Assaassin’s Creed ve Far Cry olduğunu yazdı.

Zaten Ubisoft’un 2020’de yeni bir Assassin’s Creed oyunu çıkaracağı gün üzere aşikardı. Hatta sızdırılan son raporlarda oyunun Viking periyodunda geçeceği ve isminin de Ragnarok olacağı sav edilmişti.

Fakat yeni Far Cry oyununun herkes için sürpriz olacağını söyleyebiliriz. Çünkü geçtiğimiz yıl satışa sunulan Far Cry oyunu çok da beğenilmemişti. Buna karşın Ubisoft’un bu kadar kısa mühlet içerisinde yeni bir Far Cry oyunu duyuracak olması çok da mantıklı durmuyor. Yeniden de bekleyip göreceğiz.

Başa dön tuşu