Evil West’in Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı

Çıkışına tam üç hafta kalmış olan Evil West’in genel bakış fragmanı da yayınlandı. Özellikle savlı imaller için hazırlanan böylesi bir fragman ile bu ayın bir öteki tezli imali için genel bir toparlama yapılıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Flying Wild Hog tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından da yayınlanacak olan Yırtıcı Batı temalı aksiyon oyunu, 22 Kasım 2022 tarihinde PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak. Eylül ayından bu yana sessiz olan Evil West, genel bakış fragmanı ile bu sessizliği bozdu.

Evil West’in Genel Bakış Fragmanı, Paylaşılan Bilgilerin Üzerinden Geçiyor

Beş dakikaya yakın bir uzunluğun olduğu görüntüde, kıssa bir sefer daha hatırlatılıyor ve oynanış ayrıntıları da ekranımıza geliyor. Çabaya gireceğimiz düşmanlardan tutun da, kullanabileceğimiz ekipmanlar, silah yelpazesi, kilidi açılabilir yetenekler ve geliştirmeler dahilinde geniş kapsamlı bir görüntü izleyebilmek mümkün oluyor.

Elimizin altındaki araçları bir ortaya getirerek, yeni silahlar ve ekipmanlar oluşturabiliyoruz. Bu vesile ile silah yelpazemiz devamlı olarak genişliyor. Oyundaki her bir silahın da kendisine mahsus bir yetenek ağacı olacak. Oynayış tarzımıza nazaran özelleştirme ve geliştirme yapabilmemiz mümkün olacakken, silahlarımızın bütün gücüne de erişebileceğiz.

Geliştirici, oynanış sırasında kombolar oluşturabilmek için hem uzak hem de yakın uzaklıklı akınlar yapmamızın gerekeceğine dikkat çekiyor. Gelen ataklardan sıyrılmanın, taarruzları savuşturmanın ve bloke etmenin oynanışın temelinde bulunan elementler olup, stratejiye dayalı çatışmaları da beraberinde getirecek.

Fragmanda ayrıyeten çeşitli yerleri, karşılaşacağımız ve bize yardımlarının dokunacağı yeni karakterleri de görebilmemiz de mümkün oluyor.

Evil West Hakkında

Karanlık bir tehdidin Amerika topraklarını yok etmekle tehdit ettiği ve mitlerin ve efsanelerin esrarlı Yabanî Batı cihanında yine anlatılacağı öyküye nazaran, çok bilinmeyen vampir avcısı enstitüsünün son casuslarından birisi olarak biz ise varsayım edebileceğiniz üzere hem insanlığın hem de Birleşik Devletler topraklarının kurtuluşa giden son umudu olacağız.

Tercihen tek başınıza yahut kooperatif olarak arkadaşınız ile oynayabileceğiniz oyun, ağır şiddet içeren oynanışı ile dikkat çekiyor. Senaryo boyunca silahlarınızı ve avcılık teçhizatınızı geliştirebilecek iken, yeni destekler açabilecek ve kendi oynayış tarzınızı oturtabileceksiniz.

Başa dön tuşu