Layers of Fear Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Geçtiğimiz yıl içerisinde duyurulmuş olan yeni Layers of Fear, birinci oynanış fragmanı ile GamesCom 2022 fuarında geri döndü. Pekala fragman bizlere neler gösteriyor? Ayrıntılar haberimizde.

Observer, Layers of Fear, Blair Witch ve The Medium üzere birçok farklı ve beğeni toplayan oyun ile karşımıza çıkmış olan Bloober Team, Unreal Engine 5 ile geliştirilen yeni Layers of Fear’ı Tokyo Game Show 2021 sırasında duyurmuştu.

Yoğun araştırma ve saplantılarının esiri olmuş sanatkarların öykülerini keşfedeceğimiz bir anlatıma odaklanılacak olan yeni Layers of Fear, hisleri zenginleştiren bir dehşet sunacak.

Önceki oyunlar ile oluşturulan temeller üzerine geliştirilen olan oyun, yeni bir öykü ile karşımıza çıkacak. Teknik tarafında ise Işın İzleme teknolojisinin yanı sıra, 4K çözünürlüğün ve HDR efektlerinin desteklenecek olmasının yanı sıra, Lumen sistemini de kullanacağı söylenmişti.

Sürükleyici bir öykünün tansiyon dolu bir keşif hissiyatı ile sunulacağını öğrendiğimiz yeni Layers of Fear oyununun, daha geniş bir öykü örgüsü ile dallanıp budaklanan anlatıma farklı bir bakış açısı kazandırılması ile daha ürkütücü bir tecrübenin bizi bekleyeceğinin kelamı verilmişti.

İlk Layers of Fear Oynanış Fragmanını Kaçırmayın

Salı gününün GamesCom 2022 Açılış Gecesi Canlı yayını ile başlayan Köln kentindeki fuarda, önümüzdeki yıl çıkması beklenen oyun için Bloober Team tarafından birinci oynanış fragmanı da yayına verildi. Anshar Studios işbirliğinde geliştirilmesine devam edilen Layers of Fear, görsel açıdan bir oldukça etkileyici görünüyor. Ayrıyeten aşina olduğumuz biçimde bir oynanışın bizi bekleyeceğini de görebiliyoruz. Hatırlayacağınız üzere evvelki oyunlarda, kendi içerisinde daima olarak değişen yerler ve beklenmedik bir halde gerçekleşen açıklanamaz olaylar ile karşılaşıyorduk. Fragmana bakılırsa, bu durum yeni Layers of Fear’da da devam ediyor üzere görünüyor.

İki dakika civarı bir uzunluğu olan GamesCom 2022 fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. Ayrıyeten, şayet oyun ilginizi çekiyor ise, Epic Games ve Steam mağazalarından istek listenize alabilirsiniz.

Başa dön tuşu