Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (1 Eylül)

Tek kuruş ödemeden sahip olduğumuz oyunlar ile bizleri sevindiren Amerika menşeli yayıncı, bu hafta için mağaza üzerinden dağıtacağını duyurduğu yeni oyunları indirmeye açtı. Pekala önümüzdeki yedi gün boyunca kullanıcıların kütüphanelerine ekleyebilecekleri Epic Games’in fiyatsız oyunları hangileri olacak? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirilebilir Oldu

Bu hafta bizleri tekrar iki fiyatsız oyun bekliyor. İçlerinden bir tanesi, aslında 2021 yılının son gününde de karşımıza çıkan Shadow of the Tomb Raider. Şayet son üçlemenin son halkası için sunulan fırsatı kaçırmışsanız, ikinci bir bahtınızın olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Başka oyun ise, rastgele bir çatışmanın olmadığı macera oyunu Submerged: Hidden Depths oluyor. Bu hafta ayrıyeten Knockout City için Armazillo Paketi de indirilebilir oldu. Hepsi için 8 Eylül 2022 Perşembe günü TSİ 18:00’a kadar vaktiniz var. Önümüzdeki haftanın oyunu ise Hundred Days – Şarap Üretimi Simülatörü olacak. Bununla birlikte Realm Royale Reforged Epic Launch Paketi de sunulacak.

Shadow of the Tomb Raider Hakkında

Lara Croft, ölen babası ile bir kontağı olan Maya yapıtı The Key of Chak Chel için Latin Amerika topraklarında araştırma yapmaya başlıyor. Ne var ki bu yolda yalnız değil. Zira, Rise of the Tomb Raider oyununda tanıdığımız Trinity örgütü de tıpkı yapıtın peşindedir. Hatta Silver Box of Ix Chel ile birleştirerek dünyayı tekrar yapılandıracak olan Kukulkan’ı çağırmak emelinde olacaklar. Örgütten evvel The Key of Chak Chel’e ulaşan Lara Croft, Maya kıyameti olarak nitelendirilen büyük bir felaketler zincirinin tetiklenmesine neden oluyor. Vakte hem de Trinity örgütüne karşı yarışa gireceğimiz senaryo boyunca, Trinity örgütünden evvel Silver Box of Ix Chel’e ulaşmaya çalışıyoruz.

Submerged: Hidden Depths

Boğulmakta olan bir kent, dalgaların üzerinde inatla duran gökdelenlerin dağılmakta olan dorukları. Artık gizemli yaratıkların yaşadığı terk edilmiş köyler. Ve kabaran okyanusun altında acılı, öfkeli bir varlık beklemekte.

Submerged: Hidden Depths hoş bir dünyanın batık harabelerinde geçen, savaş içermeyen bir üçüncü şahıs “rahatlama” macera oyunudur. Biri güzellik için kullanmak istediği gizemli bir güçle lanetlenmiş, başkası ise bu gücün onları ayırmasına müsaade vermemeye kararlı olan Miku ve Taku’nun rolünü üstlen.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu