Redfall için Yeni Fragman Yayınlandı

Bethesda ve Arkane Studios, önümüzdeki yılın birinci yarısında satışa sunulacak olan Redfall için yeni fragman yayınladılar. Cadılar Bayramı periyodunda âlâ giden bu fragmanı kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde.

Karşımıza son olaran DEATHLOOP ile çıkmış olan Fransız stüdyo, karşımıza Redfall ile çıkacak. PC (Steam) ve Xbox Series için geliştirilen oyuna, her iki platformda birinci günden Game Pass aboneleri de erişim sağlayabilecekler. Şu an için net bir çıkış tarihi olmasa da, Bethesda Softworks ve Arkane Studios tarafından tanıtımlara devam ediliyor.

Bizleri Massachusetts eyaletindeki hayali Redfall kentine götürecek oyunda, dünyanın geri kalanından izole olmuş adadan kaçma teşebbüsünde bulunacağız. Tercihen tek başımıza yahut dört şahsa kadar kooperatif olarak arkadaşlarımız ile oynayabilmemiz mümkün olacak.

Redfall için Yeni Fragman, Düşmanlarımızı Ekrana Getiriyor

Yeni yayınlanmış olan fragmanda, senaryo boyunca karşımıza çıkacak olan vampirler tanıtılıyor. Bunların ortasında, oyuncuları yakalayan Angler ve bekçi misyonu gören Watcher dahil birçok farklı tehlikeli çeşit ile çaba etmek durumunda olacağız.

Oyunun dünyasında yapabileceğimiz pek çok farklı aktivite de olacak. Mesela seçeneğe bağlı zindan misyonu gören Psychic Nest’ler ve karakterimizin yeteneklerini geliştirebileceğimiz toplanabilir Grave Lock’lar bulunacak.

Bunların yanı sıra, Prey oyunundaki Talos I uzay istasyonunun ve Dishonored oyunundaki Dunwall kentinin kısım dizayncıları tarafından oluşturulmuş olan Redfall açık dünyasında, kent merkezinden ormanlara kadar tarikat üyelerinin dış karakolları ve doğaüstü psişik alanlarda uğraş edecek ve gizemleri çözmeye de çalışacağız.

Başa dön tuşu