WRC Generations da Ertelenenler Kervanına Katıldı

Scorn oyununun çıkış tarihinin bir hafta önceye alınmasının yarattığı şaşkınlık sonrasında, olağana döndük. WRC Generations için alınan erteleme kararı haberi ile karşınızdayız. Fakat bu erteleme, evvelkiler üzere aylık değil de birkaç haftalık oldu. Yani oyunun çıkışı, bu yıl sona ermeden gerçekleşecek. Ayrıntılar haberimizde.

WRC serisinin yeni oyun, Mayıs ayı içerisinde duyurulmuştu. PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan WRC Generations, hibrit çağına geçişi göreceğimiz bir oyun olacak. Bu bağlamda, hibrit motorların devreye girmesi ile yeni oynanış mekanikleri göreceğiz. Kazanabilmek için, her bir etapta aracınızın motorunu adapte ederek bataryasını dikkatli bir biçimde direktörüz gerekecek.

Verilen bilgilere nazaran, özelleştirilmiş araç süslemesini ve çıkartmaları öteki oyuncular ile paylaşabileceksiniz. Rekabeti seven oyuncular için de Leagues ismi altında yeni bir mod bulunacak ve çevrimiçi olarak misal düzeydeki rakiplere meydan okuyabileceksiniz. Galip gelmeniz durumunda da üst düzeylere çıkacaksınız.

WRC Generations oyununda yirmi iki farklı ülkede toplamda yedi yüz elli kilometrelik özel etaplar, Rally1, Rally2 ve Junior WRC olmak üzere 2022 döneminden kırk dokuz grup, ek mükafatlar ile otuz yedi efsanevi araç, yüz altmış beş vakit hudutlu özel etap bulunacak. Epey gerçekçi bir tecrübenin sunulabilmesi için de külliyen yine tasarlanmış Rally Sweden, Umea bölgesindeki altı yeni özel etap ile oyuna eklenmiş olacak.

WRC Generations İki Hafta Geç Çıkacak

KT Racing tarafından geliştirilen ve Nacon tarafından yayınlanacak olan oyunun duyurusu yapıldığında, 13 Ekim 2022 tarihinde satışa sunulacağı söylenmişti. Bu tarih, 3 Kasım 2022 olarak güncellendi. Switch versiyonunun ise sonraki bir tarihte çıkacak.

Erteleme haberine ek olarak, Fully Loaded Edition da duyuruldu. Bu sürümü alanların oyuna kırk sekiz saat erken erişim hakları olacak. Bunun yanı sıra, Livery Editor için ek eşyalar, içeriğinde meslek modu için kullanabileceğiniz tecrübeli takım üyeleri kartlarının bulunduğu Career Starter Pack, ünlü ralli efsanesi Sebastien Loeb’ün kullandığı Citroen C4 WRC, Romain Dumas’ın Porsche 911 GT3 RS RGT ve FIA World Rally Championship resmi yayın hizmeti WRC+ için üç aylık erişim hakkı da sizin olacak.

Son olarak, standart ve özel sürümü Epic Games Store ve Steam üzerinden ön-sipariş ile satın alınamayacak. Fakat üstteki fragmanda göreceğiniz Peugeot 206, oyunculara 17 Kasım 2022 tarihine kadar fiyatsız olarak sunulacak.

Başa dön tuşu