World of Tanks, İki Büyük İsmi Bir Araya Getirecek!

Wargaming tarafından yapılan duyuru ile Şenlik Operasyonları kapsamında World of Tanks, iki büyük ismi bir ortaya getirecek. Önümüzdeki ay başlayacak aktiflik, taşınabilir ve konsollar için çıkmış olan oyunlar için de geçerli olacak. Açıklanan tüm ayrıntılar, haberimizde sizi bekliyor.

Wargaming tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanan MMO oyunu World of Tanks, freemium olarak 2010 yılında yayınlanmıştı. Oyuncuların İkinci Dünya Savaşı öncesinden Soğuk Savaş periyoduna kadar uzanan vakitte kullanılan tanklar ile birbirlerine karşı gayret ettikleri oyun, fiyatsız olarak yayınlanmış olsa da değerli özelliklere erişmek için fiyat ödemeniz gerekiyor.

World of Tanks Şenlik Operasyonları Aralık’ta Başlıyor!

Geçmişte birçok kıymetli aktifliğin gerçekleştiği World of Tanks, 1 Aralık 2022 – 9 Ocak 2023 tarihleri ortasında gerçekleşecek olan Şenlik Operasyonları kapsamında Arnold Schwarzenegger ve Milla Jovovich’i bir ortaya getirecek. Bu aktiflik 17 – 27 Aralık 2022 tarihleri ortasında taşınabilir oyunu World of Tanks Blitz ve PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkan World of Tanks: Çağdaş Armor oyunun da 13 Aralık 2022 – 2 Ocak 2023 tarihleri ortasında düzenlenecek.

Etkinlikteki hedefimiz ise neredeyse mahvolmuş olan Noel akşamını nezaketin, arkadaşlığın ve birazcık büyünün kurtarabileceğini kanıtlayarak, Tatil Ruhu’nu karla kaplı köye geri getirmek olacak.

Daha evvelce bir sinema oyununda kahraman canlandıran Ukraynalı aktris Milla Jovovich, birinci kere bir oyunun içinde yer alacağı ve kendisi için bir efsane olan Schwarzenegger ile bir ortaya geleceği için hayli heyecanlı olduğunu söyledi ve oyunculara özel armağanlar dağıtacaklarını da kelamlarına ekledi.

Avusturyalı aktör Arnold Schwarzenegger ise geçen yıl inanılmaz bir tecrübe yaşadığını ve geri dönüş için de kapıyı açık bırakmış olduğunu söyledi. Jovovich ile bir ortaya gelmekten büyük bir gurur duyduğunu söyleyen aktör, Şenlik Operasyonları ödüllerinin ve yarışlarının daha da düzgün olduğunu da lisana getirdi.

Oyuncular olarak, aktiflik boyunca bu ikiliden aldığımız vazifeleri tamamlamamız durumunda tank kaplamaları, temalı amblemler, yazılar, çıkartmalar ve kumandanlar üzere Arnie ve Milla özelleştirme ögeleri alacağız.

Başa dön tuşu