Epic Games, 329 TL’lik Bomba Oyunu Ücretsiz Dağıtıyor! (25 Aralık)

Amerika menşeli yayıncının dijital mağazasındaki yılbaşı programının başlamasından bu yana on fiyatsız oyunu geride bırakmıştık. Beklediğimiz gün ise artık geldi. Epic Games, 329 TL pahasındaki bomba oyunu fiyatsız olarak kullanıcılarına sunuyor. Hideo Kojima’nın son yapıtını tek kuruş ödemeden kütüphanenize eklemeyi unutmayın, yoksa üzülürsünüz. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Amerika menşeli yayıncı, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Epic Games Death Stranding’i Fiyatsız İndirmeye Sundu!

15 Aralık 2022 Perşembe günü başlayan yılbaşı özel programında, en az bir büyük bütçeli oyunun kullanıcılara fiyatsız verilmesi bekleniyordu ve o gün de sonunda geldi. Kütüphanenizin nadide kesimlerinden bir tanesi olacak Death Stranding Director’s Cut, yirmi dört saatliğine fiyatsız oldu. Böylesi fırsat bir daha ne vakit ele geçer yahut geçer mi bilinmez. O yüzden, bugünden tezi yok kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Death Stranding Director’s Cut Hakkında

Hikayesi yakın gelecekte geçen oyun, Sam Porter Bridges (Norman Reedus) karakterinin etrafında dönüyor. Gizemli patlamaların dünyayı sarsması sonucunda Death Stranding ismi verilen bir dizi doğaüstü olaylar meydana geliyor. İzgesel yaratıkların tabiata musallat olmasıyla da gezegenimiz kitlesel bir yok oluşun eşiğine geliyor. Sam olarak sizin maksadınız ise tahrip olmuş çorak arazi boyunca ilerleyerek insanlığı yaklaşmakta olan yok oluştan kurtarmak olacak.

Öncelikli olarak PlayStation 5 ve sonrasında da PC için çıkmış olan bu gelişmiş sürüm, ana oyuna ek olarak yeni savaşlar, gelişmiş yakın dövüş, Maser silahı, sabit makineli tüfekler, atış poligonu üzere geliştirilmiş çatışma mekanikleri, kargo mancınığı, takviye iskeleti, yardımcı bot, atlama rampası üzere ek dağıtım dayanağı, Fragile parkuru ve yeni kıssa vazifeleri sunuyor.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu