Elden Ring Oyuncusu İki Malenia Boss’unu Birden Öldürdü

Çılgın bir Elden Ring oyuncusu iki Malenia ile birebir anda çatışmaya girdi. Pekala bu çatışmanın sonucu ne oldu? Kayda alınmış olan görüntüde yaşananlar haberimizde. Kaçırmamanızı öneriyoruz.

FromSoftware tarafından geliştirilmiş olan Souls serisi, Bloodborne, Sekiro: Shadows Die Twice ve son olarak Elden Ring, zorluğu ile olduğu kadar oyuncuların çeşitli meydan okumalar planlayıp da hayata geçirmeye çalışmalarıyla da gündeme geliyor. Mesela en kısa müddette bitirmek, kimseyle didişmeden yahut hiçbir formda hasar almadan bitirmek üzere denemelerin yapıldığını görüyor ve birden fazla vakit da hayrete düştüğümüz oluyor. Japonya menşeli stüdyo da bildiğiniz üzere bu şekil denemelerin yeni oyunlarda da geleceğini artık kestirim etmenin ötesine geçtiği için, oyuncuların cüretlerini de ödüllendirmeyi ihmal etmiyor. Bu da haliyle daha öbür denemelerin de kapısı açıyor.

Bu haberimizde ise öbür bir çılgın oyuncunun Elden Ring denemesine ve zafere ulaşmasına tanıklık edeceğiz. Malenia ile eş vakitli olarak kapışan ve ikisini de yere sermeyi başaran Twitch yayıncısı MissMikka, aslında epey güç bir şeyi başardı.

Elden Ring Oyuncusu İki Malenia Karşısında Gösteri Yaptı

Bildiğiniz üzere Malenia aslında tek başına oyunun en sıkıntı düşmanlarından bir tanesi ve karşısına dikilmek de külliyen tercihe bağlı. Yani oyunu bitirdikten sonra da kendisini ziyarete gidebilirsiniz. MissMikka ise Elden Ring oyununu hem PC hem de PlayStation 5 üzerinden açmış. Sonrasında ise PC tarafında dans pedi, konsol tarafında da doğal olarak denetim kolu ile iki başka Malenia ile kapışmaya başlamış.

Bahsettiğine nazaran, toplamda üç gün ve neredeyse iki yüz deneme sonucunda zafere ulaşmış. Dokuz buçuk dakika uzunluğundaki görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Daha evvelce birebir düşmanı birinci düzey karakteri ile tek elini kullanarak öldüren MissMikka için sıradaki maksat ise iki Radagon ile tıpkı anda kapışmak olacakmış.

Başa dön tuşu