PlayStation Store Aralık fırsatlarında indirimli oyunlar! (3. kısım)

Middle-earth: Shadow of Mordor – Yılın Oyunu Sürümü – 57,00 TL
Yılın Oyunu, En Düzgün Aksiyon Oyunu ve En Yenilikçi Oyun dahil olmak üzere 50’nin üzerinde kategoride ‘2014’in En İyisi’ mükafatını kazandı.

Moonlighter – 33,60 TL
Uzun vakit evvel arkeolojik bir hafriyat sırasında çok sayıda kapı keşfedildi. İnsanların bu tarihi geçitlerin farklı dünya ve boyutlara açıldığını fark etmesi de uzun sürmedi. Hafriyat alanının yakınında Rynoka isminde, sınırsız hazineleri aramaya çıkacak kadar yiğit ve korkusuz maceraperestlere hizmet eden küçük bir tüccar köyü bulundu.
Moonlighter rouge-lite tarzı öğelerle dolu bir Aksiyon RPG oyunudur. Saklıdan zımniye kahraman olmayı hayal eden maceraperest bir esnaf olan Will’in günlük rutinini keşfet.

Mutant Year Zero: Road to Eden – 79,50 TL
Mutant Year Zero: Road to Eden sıra tabanlı savaşı gerçek vakitli keşif, öykü, kapalılık ve stratejiyle harmanlayan, taktiksel bir macera oyunudur.

No Man’s Sky – 79,00 TL
No Man’s Sky, her yıldızın, etrafında dönen hayat dolu ve her biri ziyaret etmenizi bekleyen gezegenlere ışık yaydığı sınırsız bir kozmosta geçen, destansı bir bilim kurgu macerasıdır. Daha evvel görülmemiş dünyalara ayak basarak, galaktik bir ölçekte ticaret yapın, savaşın ve hayatta kalın.

Başa dön tuşu