Monster bilgisayarlar Teknosa’da mağazalarında

İş birliği kapsamında, Monster Notebook’un tüm oyun bilgisayarları birinci kere bir teknoloji market zincirinde satışa sunuluyor. Teknosa teminatıyla oyunseverlerle buluşacak eserlerin satışı teknosa.com’da olacak.

Monster bilgisayarlar Teknosa’da mağazalarında

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa ve yerli bilgisayar markası Monster, oyun pazarını hareketlendirecek bir iş birliğine imza attı. Sahip olduğu geniş eser yelpazesiyle oyun segmentinde kıymetli bir adres olan Teknosa, bu yeni iştirakle birinci defa Monster oyun bilgisayarlarını bir perakende zincirine entegre ederek online alışveriş platformu teknosa.com’da satışa sunuyor.

“Büyüksün, büyük oyna” mottosuyla oyun tutkunlarının her platformda yanında olan Teknosa ve yüksek performanslı eserleriyle tercih edilen Monster, hayata geçirilen iş birliği kapsamında Intel® ESL Türkiye Şampiyonası’nda da birlikte yer alacak. Teknosa ve Monster, finalleri 12-15 Eylül tarihleri ortasında İzmir Enternasyonel Fuarı’nda gerçekleşecek olan büyük e-spor tertibinde oyun severler için farklı tecrübeler ve çeşitli sürprizler hazırlıyor.

Gelişmiş ekran kartları ve yeni kuşak Intel işlemcilerle oyuncuların tercihi olan Monster oyun bilgisayarı serileri Abra ve Tulpar, Teknosa garantisi, taksitli ödeme seçenekleri ve online kredi imkanlarıyla teknosa.com’da oyunseverlerle buluşuyor. Abra ve Tulpar serisinde ekran boyutları, muhtaçlığa nazaran 15,6 inç yahut 17,3 inç olabiliyor. Yüksek performansı ve oyunculara özel dizaynlarıyla günün her saati oyun oynamayı keyifli hale getiren Monster oyun bilgisayarları, esnek modelleme avantajı ile bilgisayarın kişiselleştirilmesine imkan sağlıyor. Monster Notebooklar, performanslarıyla kesintisiz aksiyon ve azamî oynanabilirliği bir ortaya getiriyor.

Başa dön tuşu