Dragonflight Öncesi Yeni World of Warcraft Güncellemesi Yayınlandı

Dokuzuncu World of Warcraft genişletme paketi olan Dragonflight ile buluşmaya bir aylık bir mühlet kaldı. Blizzard Entertainment tarafından yapılan duyuruyla, bizleri Azeroth diyarına döndürecek ve özelleştirebileceğiniz ejderha ırkı Evoker ile tanıştıracak ve çok daha fazlasını sunacak olan genişletme paketinin 28 Kasım 2022 tarihinde çıkışı öncesinde, yeni World of Warcraft güncellemesi yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde.

Dragonflight Öncesi Yeni World of Warcraft Güncellemesi Yenilikleri

İki genişleme paketi öncesi yamadan birincisinin yayınlanmasıyla bir arada Azeroth’un şampiyonları Dragon Isles seyahatlerinin hazırlığına başlayabilirler.

İlk kısımda, yani bugün oyuna gelecek içerikler şöyle:

  • Yeni Talent Sistemi

Oyuncular artık yeni sınıf Talent ağaçlarını keşfedebilir ve ayarlayabilir. Üstelik oyun üsluplarına özel hazırlanmış farklı dizilimler de kaydedebilirler.

  • Gösterge Paneli Kullanıcı Arayüzünün (HUD Kullanıcı Arayüzü) Tekrar Tasarlanması

HUD kullanıcı arayüzü yenilemesine dair güncellemelerin birinci basamağıyla birlikte oyuncular aksiyon çubukları, oyuncu çerçeveleri ve daha fazlasını da içeren temel kullanıcı arayüzü öğelerini özelleştirebilecek.

  • Yeni Sınıf/Irk Olanakları

Tüm oynanabilir ırklar artık Rogue, Priest yahut Mage olabiliyor. İlerleyen vakitlerde daha fazla ırk/sınıf seçeneği oyuncuların kullanıma açılacak.

  • Rated Solo Shuffle

Önceleri oyunda Brawl olarak yer alan bu yeni PvP modu, seçkin PvP mükafatları kazanmak isteyenler için yeni bir Rated mod olarak 2v2, 3v3 ve Rated Battlegrounds yelpazesine katılıyor.

  • İlave Erişilebilirlik İşlevleri

“Butonu basılı tutarak” büyü kullanma ayarı, etkileşim tuşları, oyun kumandası dayanağı ve daha fazlasını içeren çeşit çeşit yeni fonksiyonlar eklendi.

Ön yamanın çıkışını kutlamak için yeni bir kısa animasyon serisi olan Miraslar da izlenime sunuluyor! Birinci kısım artık World of Warcraft YouTube kanalında mevcut.

Shadowlands’deki “Öteki Dünyalar” ve Battle for Azeroth’taki “Warbringers” ile birebir usulde olan Miraslar’da odak, eski Vaktin Ejderha Sureti Nozdormu’da. Nozdormu, ejderha kavimlerinin geleceğinde onları nelerin beklediğine dair ipuçları peşinde.

Yama notlarının tamamı dahil olmak üzere Dragonflight ile ilgili daha fazla bilgi için World of Warcraft web sitesine göz atabilirsiniz.

Başa dön tuşu