The Crew 2 Sezon 7 Başladı

Ivory Tower tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından da yayınlanmış olan MMO yarış oyunu The Crew 2, 2018 yılı içerisinde satışa sunulmuştu. Büyük ilgi gören oyun, ortadan geçen zamn zarfında içerik dayanağı de görmeye devam etmişti. Bugün yayınlanan 1.27 güncellemesi ile yedinci dönemin birinci bölümü, Into the Storm (Fırtınaya Doğru) ismiyle başladı.

Fransız yayıncı tarafından yayınlanan güncelleme, PC için 32 GB, PlayStation konsollarında 31 GB ve Xbox konsollarında da 33 GB alana gereksinim duyacak.

The Crew 2 Dönem 7, Ne Cins Yenilikler Sunuyor?

Verilen bilgilere nazaran, açılış ve kapanış görüntüleri ile iki kısım kapsamında on yeni aktiflik, seksen altı yeni gösteriş eşyası sizi bekliyor. İçlerinden elli sekiz tanesi Motorpass eklentisine sahip olan oyunculara ek fiyat ödemeden sunulacak olup, aksi durumda dönem boyunca oyun içi mağazadan elde edilebilecek iken Live Summit mükafatları olarak da dağıtılacak. Ayrıyeten birinci döneme ilişkin gösteriş eşyaları da mağazaya geri dönecek.

Summit için sekizi Premium olmak üzere on yedi yeni Live Summit, eklenecek. Bunların ortasında dördü yeni dördü de daha evvelden gördüğümüz mükafatlar olacak. Motorpass kısmında da, biri Premium olmak üzere satın alabileceğiniz iki Motorpass sizi bekliyor.

Bunların dışında, iki Starter Pack, yirmi iki yeni otomobil, Thematization için yeni bir menü, başlangıç menüsü görüntüsü, yeni karargah otobüsü ve yeni harita posterleri, Xbox Series S için performans modu ve PlayStation 5 için performans modu güzelleştirmesi ve dahası bizi bekleyecek.

Son olarak, gösteriş eşyaları (vanity items), motorpass, araçlar, denetim, fizikler, oyunun dünyası, misyonlar, teknik ve daha pek çok şey genelinde birçok yanılgı çözümlemesi ve iyileştirmeler de kelam konusu olacak.

Başa dön tuşu