The Callisto Protocol için Yeni Fragman Yayınlandı

Çıkışına yaklaşık olarak iki ay kalmış olan The Callisto Protocol için yeni bir fragman daha yayınlandı. 2 Aralık 2022 tarihinde satışa sunulacak olan oyunun atmosferinin gözler önüne serildiği fragmanı kaçırmamanızı öneriyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

Bu yılın tezli üretimleri ortasında gösterilen ve endişe cinsinde bizi mest etmeye hazırlanan hayatta kalma-korku oyunu, PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştiriliyor.

The Callisto Protocol için Dehşet Verici Yeni Fragman Yayınlandı

Çıkış günü yaklaşmaya devam eder iken, tanıtımlar da tam gaz devam ediyor. Bu bağlamda, yeni bir fragman daha yayınlandı. The Truth of Black Iron (Black Iron’ın Gerçeği) ismi altında yayınlanan ve tekrar vahşetin tabanına vurulan fragmanda, Karen Fukuhara (Suicide Squad ve The Boys) tarafından yeni bir karakteri görme fırsatımız oluyor. Bunun yanı sıra, hapishanenin istila edilmiş olan alt kısmında yatan sırlara da kısa bir bakış atıyoruz.

Dead Space yaratıcısı ve Michael Condrey ile Sledgehammer Games stüdyosunun kurucusu Glen Scofield’ın başında olduğu Striking Distance Studios tarafından geliştirilen The Callisto Protocol, Krafton tarafından yayınlanacak.

Bu ayın başlarında TrueTrophies tarafından Sorumlu Teknik Lider Mark James ile yapılan röportaj sırasında, oyunun dört yıl boyunca destekleneceğini ve indirilebilir içeriklerin de yayınlanacağını öğrenmiştik.

The Callisto Protocol dünyasını genişletebilmek için açık bir kapının bırakıldığı ve içeriğinde anlatılabilecek birçok öykünün bulunduğu söylenmişti. Bu kıssalar, hem indirilebilir içerik hem de devam oyunları ile anlatılacak. Ayrıyeten gelecekteki genişletme paketlerinin öbür hayatta kalma oyunlarından esinlenilen yeni modları da içereceği söylenenler ortasındaydı.

Başa dön tuşu